Mistrovství světa v rokenrolu v Praze

Již za týden, přesněji 12.10.2013 se v české metropoli uskuteční nejvýznamnější soutěž v akrobatickém rokenrolu, která kdy byla na území České republiky uspořádána. V průhonické sportovní hale se bude konat MISTROVSTVÍ SVĚTA v akrobatickém rokenrolu kat. Dívčí formace Senior, Párové formace a kat. Formace Boogie Woogie. Česká republika bude mít ve všech kategoriích své zástupce.

Nejzajímavější budou dívčí formace, neboť zde budeme obhajovat titul Mistrů světa zásluhou formace Falcon Girls. Ani další 4 formace však nejsou bez šancí na medaile, třeba i tu nejvyšší. 

V kategorii párových formací nás bude zastupovat jediná formace, která byla složena právě na tuto soutěž z tanečních párů oddílu TASK Silueta Praha.

Poslední kategorií jsou formace Boogie Woogie, kde má Česká republika také svého zástupce. Tanec Boogie Woogie byl zařazen pod hlavičku ČSAR teprve nedávno, v roce 2012 se uskutečnilo oficiálně první Mistrovství republiky párů a tak můžeme být zvědaví na tuto kategorii, co nám všechny formace předvedou. 

Hned následující den se v téže hale uskuteční X. ročník Letenského poháru za účasti celé reprezentační elity v párech.