Partneři

Generální partner ČSAR

ASTORIE a.s.

je ryze českou společností, která byla založena v roce 2001. 
Je složena z týmu profesionálů působících v oblasti finančního poradenství a pojišťovnictví již více než 17 let. ASTORIE a.s. disponuje obchodní službou, která v současné době čítá 68 kamenných kanceláří s pevnou otevírací dobou, a to po celém území České republiky.

Zároveň zastřešuje více než 600 flexibilních finančních a pojišťovacích poradců, rovněž s komplexní působností po celé České republice. Astorie finančně podporuje rokenrol v České republice, zajišťuje sportovcům pojištění při vycestování do zahraničí, rozjednána je spolupráce při pojištění trenérů, rodinám tanečníků nabízí i další pojišťovací služby s možností zpětného financování dětí v oddílech. www.astorieas.cz

Mediální partner ČSAR

PLAYO.TV

Produkční společnost zabývající se komplexní výrobou a distribucí přímých přenosů a záznamů ze sportovních, kulturních a jiných akcí.
Společnost při pořizování obrazového záznamu využívá hned několika kamer najednou vč. kamerového jeřábu, přenosového vozu, střižny až po distribuci přes portál playo.tv, případně přenosu satelitní cestou.

Pro ČSAR realizuje online přenos z hned několika akcí. Ty mohou diváci sledovat jak přímo na portálu playo.tv, tak i v záznamu tamtéž.
Bližší info najdete na www.playo.tv.

Partneři ČSAR

DancePoint

Společnost DANCE POINT (OBCHODY S TANEČNÍM ZBOŽÍM) je na trhu již přes 20 let a snaží se všem tanečníkům být tím nejlepším partnerem. 
Zajišťuje vše, co tanečníci v různých oblastech tanečního sportu ke své činnosti potřebují a bez čeho se taneční sport jako takový neobejde: látky, taneční oblečení i obuv, dekorační bižuterii, flitry, apod. Pro tanečníky a jejich trenéry jsou k dispozici kamenné prodejny i interaktivní forma e-shopu www.dance-point.cz. DANCEPOINT nabízí zkušenost, spolehlivost i zájem o každého sportovce, který se věnuje tanečnímu sportu.

DANCE POINT podporuje jednotlivé soutěže pořádané ČSAR v České republice,  podílí se na vyhlašování nejlepších tanečních párů a formací ve všech titulárních soutěžích ČSAR. Při jednotlivých soutěžích je soutěžícím k dispozici v hale i stánek DancePointu s tanečním zbožím.

Společnost DANCE POINT převzala záštitu nad vyhlašováním nejlepších tanečních párů a nejlepších formací za reprezentaci v zahraničí za rok 2013. Gratuluje vyhlášeným tanečníkům s nejlepšími výsledky při loňské reprezentaci a i pro ně připravila dárkové poukazy, aby je podpořila v jejich dalším úsilí.

Reebok

Značka REEBOK je ve světě rokenrolu známý pojem. Jedná se o tradičního výrobce sportovní obuvi a oblečení, který kromě prvků kvality a designu nabízí rokenrolu i něco navíc. V rámci programu „ochrany zdraví mladých sportovců“
je pro tréninkové i závodní účely doporučena právě obuv Reebok, se kterou mají sportovci, kteří se věnují rokenrolu na vrcholové úrovni, mnoho let velmi dobré zkušenosti. Distribuci Reebok obuvi pro rokenrol zajišťuje ve spolupráci s  ČSAR firma Store4 s.r.o.

Tisk do 1000

Tiskdo1000 je českou společností, která zajišťuje bohaté spektrum tiskových služeb. Komunikovat je možné s tiskárnou osobně při návštěvě jejího sídla i pomocí e-shopu www.tiskdo1000.cz. Pro rokenrol zajišťuje tisk diplomů, plakátů, vstupenek pro soutěže v akrobatickém rokenrolu, nabízí oddílům rozmanité tiskové služby pro podporu činnosti.