Partneři

ČLENSTVÍ - SPOLUPRÁCE - PARTNERSTVÍ

        

World Rock ´N´ Roll Confederation (WRRC)

Český svaz akrobatického rock and rollu je členem World Rock ´N´ Roll Confederation.

ČSAR má právo účastnit se za Českou republiku se sportovci MS, ME a SP, spolupracovat s dalšími federacemi, spolurozhodovat o vývoji akrobatického rock and rollu v celém světě.

 

Česká unie sportu (ČUS)

Český svaz akrobatického rock and rollu je členem České unie sportu.

 

Česká unie kolektivních a individuálních sportů (ČUKIS)

Český svaz akrobatického rock and rollu je členem České unie kolektivních a individuálních sportů.

 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT)

Český svaz akrobatického rock and rollu spolupracuje v oblasti sportu s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

 

Národní sportovní agentura (NSA)

Český svaz akrobatického rock and rollu spolupracuje s Národní sportovní agenturou.

 

Hlavní město Praha (HMP)

Český svaz akrobatického rock and rollu spolupracuje s hlavním městem  Prahou.

Využívá finanční podpory v programech podpory sportu a  tělovýchovy v hlavním městě Praze. Od roku 2016 každý rok úspěšně  realizuje projekt Proaktivní systematická podpora rozvoje dětí a mládeže v akrobatickém rock and rollu, který zajišťuje systémový rozvoj sportu dětí a mládeže v pražských sportovních oddílech akrobatického rock and rollu, které jsou členy ČSAR.

  

PROKLIMA

Společnost PROKLIMA 
(Proklima stínící technika s.r.o., IČ: 27408515)

je partnerem Českého svazu akrobatického rock and rollu. 

Firma Proklima je rodinnou firmou s tradicí více než 15 let. Nabízí široké portfolio produktů vnitřního i venkovního stínění např. žaluzie, rolety, markýzy, pergoly. Firma zajišťuje odbornou montáž výrobků. Dále nabízí servis a pozáruční servis značky Climax. Disponuje showroomy po celé České republice a nabízí nezávaznou konzultaci s profesionály vnitřního i venkovního stínění. Možnosti stínění, provedení a designového řešení si můžete prohlédnout v showroomech nebo na webu www.proklima.cz.

 

KLUVER HOUSE

Firma KLUVER HOUSE 
(Kluver House s.r.o., IČ: 24318914)

je partnerem Českého svazu akrobatického rock and rollu. 

Firma Kluver House je rodinná truhlárna s tradicí více než 20 let. Zaměřuje se na zakázkovou výrobu interiérů a komerčních prostor. Součástí truhlárny je celostátní i mezinárodní autodoprava. Veškeré portfolio i možnosti firmy je možné najít na webu www.kluverhouse.cz .

 

ASTORIE

Společnost ASTORIE (Astorie a.s., IČ: 48293776)

je partnerem Českého svazu akrobatického rock and rollu.

Ryze česká společnost, která byla založena v roce 2001. Je složena z týmu profesionálů působících v oblasti finančního poradenství a pojišťovnictví. Astorie podporuje akrobatický rock and roll v České republice, zajišťuje sportovcům pojištění při vycestování do zahraničí, spolupracuje při pojištění trenérů, rodinám tanečníků nabízí i další pojišťovací služby s možností zpětného financování dětí v oddílech.

DANCEPOINT

Společnost DANCEPOINT (Henzély s.r.o., IČ: 28317718) 

je partnerem Českého svazu akrobatického rock and rollu.

Česká společnost, která zajišťuje vše, co tanečníci v různých tanečních sportech ke své činnosti potřebují a bez čeho se taneční sport jako takový neobejde: látky, taneční oblečení i obuv, dekorační bižuterii, flitry a glitry apod. Pro tanečníky a jejich trenéry jsou k dispozici kamenné prodejny i interaktivní forma e-shopu www.dance-point.cz. DANCEPOINT nabízí zkušenost, spolehlivost i zájem o každého sportovce, který se věnuje tanečnímu sportu. DANCEPOINT podporuje jednotlivé soutěže pořádané ČSAR v České republice. Zboží ze sortimentu společnosti DANCEPOINT vhodné pro akrobatický rock and roll je k dispozici na soutěžích ČSAR.

JOMA

Společnost JOMA (AGURA s.r.o., IČ: 63677407) 

je partnerem Českého svazu akrobatického rock and rollu.

Španělský výrobce sportovního oblečení pro výkonnostní sport. Distribuuje v rámci Evropy, Ameriky, Asie i Afriky sportovní oblečení, obuv a doplňky pro různé sporty (atletika, gymnastické sporty, tenis, fotbal, volejbal, házená, squash, plavání…)  a spolupracuje s jednotlivými sportovními svazy i oddíly. Používá nejmodernější materiály, které pomáhají mladým sportovcům pečovat o své zdraví a zlepšovat podmínky pro pravidelné trénování a zvyšování výkonnosti. Zboží ze sortimentu společnosti JOMA vhodné pro akrobatický rock and roll je k dispozici na soutěžích ČSAR. Skrze sportovní svaz využívají nákup teplákových souprav, triček, legín a dalšího sortimentu této sportovní značky i jednotlivé oddíly.

MIXIT

Společnost MIXIT (Mixit s.r.o., IČ: 24836451) 

je partnerem Českého svazu akrobatického rock and rollu.

Česká mladá dynamická společnost, která se zaměřuje na produkty zdravé výživy a podporuje zdravý životní styl. Sušené ovoce, müsli i tyčinky jsou vhodným doplňkem stravy při tréninku, každodenní stravě sportovce, při celodenních soutěžích i při soustředěních. Celorepublikovou dostupnost umožňuje e-shop www.mixit.cz. MIXIT podporuje akrobatický rock and roll v České republice, v rámci významných soutěží akrobatického rock and rollu získávají tanečníci také ceny od této firmy.

TISKDO1000

Společnost Tiskdo1000 ( Tisk Pětka s.r.o., IČ: 28444124) 

je partnerem Českého svazu akrobatického rock and rollu.

Česká společnost, která zajišťuje bohaté spektrum tiskových služeb. Komunikovat je možné s tiskárnou osobně při návštěvě jejího sídla i pomocí e-shopu www.tiskdo1000.cz. Pro akrobatický rock and roll zajišťuje tisk diplomů, plakátů, vstupenek pro soutěže v akrobatickém rock and rollu, ročenek ČSAR, pamětních listů. Také jednotlivým oddílům akrobatického rock and rollu dokáže realizovat rozmanité tiskové služby pro podporu jejich sportovní činnosti (letáčky na nábory, kalendáře, …).