Zpět na kalendář

Mistrovství ČR Formací - PP Sokola Jinonice

19. 11. 2022 Praha - Řepy

Soutěže typu A

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
C
B
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Malé formace junior
Malé formace senior

Pohárová

Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Junior formace

Soutěžící

Děti (10) zobrazit

Děti (10)

zavřít
  • Novotný Michal - Petrášková Ella Club RNR Marko
  • Výsmek Eduard - Krutská Mia Club RNR Marko
  • Štěpánek Filip - Slezáková Emma Club RNR Marko
  • Bukovský Dominik - Philipp Jessica RnR Alpha
  • Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
  • Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
  • Sýkora Dominik - Valentová Lucie Sokol Pražský
  • Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
  • Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
  • Majerčík Matej - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
Žáci (8) zobrazit

Žáci (8)

zavřít
  • Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • Fau Jakub - Marková Elizabeth Club RNR Marko
  • Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • Urminský Jakub - Vášová Anna TŠ Twist Říčany
  • Leshchinskiy Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
  • Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
  • Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
Junioři (11) zobrazit

Junioři (11)

zavřít
  • Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Fišer Vojtěch - Machová Elisha Club RNR Marko
  • Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • Gaudník Dominik - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
  • Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
C zobrazit

C

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
B (5) zobrazit

B (5)

zavřít
  • Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
  • Karas Šimon - Bystřická Laura Sokol Pražský
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • Baňas Rasťo - Grajcarova Dominika RRC Športujsnami
A zobrazit

A

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Duo Girls (5) zobrazit

Duo Girls (5)

zavřít
  • Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
  • Bondoa Berill - Džerengová Eliška RRC Športujsnami
  • Bíróová Anna - Petrovitsová Viktória RRC Športujsnami
  • Boberová Lea - Ružičková Kristína RRC Športujsnami
  • Pastírová Natália - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
Duo Ladies (8) zobrazit

Duo Ladies (8)

zavřít
  • Bozděchová Karolína - Hýblerová Petra RnR Alpha
  • Bláhová Anna - Bílková Kateřina TŠ Twist Říčany
  • Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • Horváth Réka - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • Grečmalová Adriána - Maschtovská Lara RRC Športujsnami
  • Čárska Lea - Hrabovcová Linda VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • Kovaľová Zuzana - Spišáková Hanka VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • Černáková Tamara - Krkošková Natália VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
Dívčí formace děti (4) zobrazit

Dívčí formace děti (4)

zavřít
  • JAPONKY Club RNR Marko
  • Blue Flames TŠ Twist Říčany
  • Pixie TŠ Twist Říčany
  • Jungles TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • Double Trouble Elvis Jihlava
  • ARTEMISS Club RNR Marko
  • Turn it up Nart Dance School
  • Madonna TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • Madonna Ladies TŠ Twist Říčany
  • Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (6) zobrazit

Malé formace děti (6)

zavřít
  • Hakuna matata TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Surprise Elvis Jihlava
  • Dream it up Nart Dance School
  • Sunshine TŠ Twist Říčany
  • Bubbles TŠ Twist Říčany
  • Falcon stars Sokol Pražský
Malé formace junior (7) zobrazit

Malé formace junior (7)

zavřít
  • Starlet Elvis Jihlava
  • Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Tau-Mý RnR Alpha
  • CON CALMAS TŠ Twist Říčany
  • Brilliant TŠ Twist Říčany
  • Smiles K-rock dance, z.s.
  • ROBIN HOOD JUNIOR RRC Športujsnami
Malé formace senior (5) zobrazit

Malé formace senior (5)

zavřít
  • Skittles Elvis Jihlava
  • Orange is the new black TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Shake it up! Nart Dance School
  • Bella Vita K-rock dance, z.s.
  • BRIDGERTON VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
Junior formace (1) zobrazit

Junior formace (1)

zavřít
  • Twister TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie