Zpět na kalendář

Mistrovství ČR Formací - PP Sokola Jinonice

19. 11. 2022 Praha - Řepy

Soutěže typu A
Záznam finálových sestav:

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
C
B
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Malé formace junior
Malé formace senior

Pohárová

Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Junior formace

Soutěžící

Děti (24) zobrazit

Děti (24)

zavřít
  • 1. Majerčík Matej - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
  • 2. Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
  • 3. Trzaskalski Szymon - Mierzwa Kamila KS Podwawelski
  • 4. Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
  • 5. Chudzik Bartosz - Tota Justyna KS Podwawelski
  • 6. Faryna Krzysztof - Dudzińska Aleksandra KS Podwawelski
  • 7. Choruz Michał - Dziedzic Martyna KS Podwawelski
  • 8. Szczepanek Filip - Węgrzyn Michalina KS Podwawelski
  • 9. Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
  • 10. Štěpánek Filip - Slezáková Emma Club RNR Marko
  • 11. Olejnik Iwo - Kułaj Hanna KS Podwawelski
  • 12. Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
  • 13. Bienias Karol - Kalicka Julia KS Podwawelski
  • 14. Jamrozik Tymoteusz - Marcinkiewicz Małgorzata KS Podwawelski
  • 15. Nowak Maksymilian - Pośpiech Weronika KS Podwawelski
  • 16. Sýkora Dominik - Valentová Lucie Sokol Pražský
  • 17. Kądzioła Krzysztof - Konopacka Maja KS Podwawelski
  • 18. Stabrawa Szymon - Szewczyk Dagmara KS Podwawelski
  • 19. Pleskot Jan - Konvalinová Ella TASK Silueta Praha
  • 20. Štěpánek Marek - Lubertová Adéla KOLB Dance Gym
  • 21. Výsmek Eduard - Krutská Mia Club RNR Marko
  • 22. Jaroš Albert - Šeflová Josefína TASK Silueta Praha
  • 23. Pleskot Jiří - Hofmanová Veronika TASK Silueta Praha
  • 24. Pyra Michał - Borowska Katarzyna KS Podwawelski
Žáci (14) zobrazit

Žáci (14)

zavřít
  • 1. Skrzypulec Antoni - Janik Zuzanna KS Podwawelski
  • 2. Sadowski Dawid - Kalicińska Adrianna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 3. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • 4. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • 5. Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
  • 6. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • 7. Valachy Matej - Pavláková Alžbeta RRC Hydrorock
  • 8. Boškovič Lukáš - Tulejová Stela RRC Hydrorock
  • 9. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • 10. Leshchinskiy Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
  • 11. Szulczyński Kuba - Borowa Agnieszka SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 12. Toporkiewicz Jan - Olejnik Iga KS Podwawelski
  • 13. Fau Jakub - Marková Elizabeth Club RNR Marko
  • 14. Urminský Jakub - Vášová Anna TŠ Twist Říčany
Junioři (12) zobrazit

Junioři (12)

zavřít
  • 1. Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Gwiazda Mateusz - Skowronek Alicja KS Podwawelski
  • 3. Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • 4. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 5. Pán Jáchym - Březinová Viktorie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Teslík Filip - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
  • 7. Gaudník Dominik - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 8. Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • 9. Grinč Viliam - Dudášová Sára RRC Hydrorock
  • 10. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 11. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 12. Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
C (2) zobrazit

C (2)

zavřít
  • 1. Schlögl Jan - Novotná Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina RRC Domino TJ Sokol Jinonice
B (7) zobrazit

B (7)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
  • 2. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 3. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • 4. Baňas Rasťo - Grajcarova Dominika RRC Športujsnami
  • 5. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 6. Vrabec Jakub - Staňková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Karas Šimon - Bystřická Laura Sokol Pražský
A (2) zobrazit

A (2)

zavřít
  • 1. Pikálek Martin - Brichová Petra TASK Silueta Praha
  • 2. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
Duo Girls (8) zobrazit

Duo Girls (8)

zavřít
  • 1. Bondoa Berill - Džerengová Ellyshia RRC Športujsnami
  • 2. Boberová Lea - Ružičková Kristína RRC Športujsnami
  • 3. Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
  • 4. Vacíková Eliška - Káninská Amálie TASK Silueta Praha
  • 5. Levrincová Johana - Šikýřová Nela TASK Silueta Praha
  • 6. Burkoňová Valerie - Šmejkalová Kamila TASK Silueta Praha
  • 7. Eybergerová Karla - Volavková Ester TASK Silueta Praha
  • 8. Novotná Nela - Jarošová Alžběta TASK Silueta Praha
Duo Ladies (16) zobrazit

Duo Ladies (16)

zavřít
  • 1. Herenyiová Lucia - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 2. Šimonková Barbora - Popperová Magdaléna TASK Silueta Praha
  • 3. Bláhová Anna - Bílková Kateřina TŠ Twist Říčany
  • 4. Krajčiová Lujza - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 5. Čárska Lea - Hrabovcová Linda VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 6. Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • 7. Kovaľová Zuzana - Spišáková Hanka VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 8. Dadová Daniela - Bystrianska Eva ŠK Crazyrock Detva
  • 9. Černáková Tamara - Krkošková Natália VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 10. Bzirská Anna - Poláková Zuzana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 11. Wawrzyniak Oliwia - Siwińska Magdalena SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 12. Poláková Markéta - Poláková Kristýna RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 13. Kutilková Natalie - Nezbedová Jana KOLB Dance Gym
  • 14. Chocholatá Karolína - Šimonová Valentina RnR Alpha
  • 15. Fialová Klára - Kraucherová Karolína TASK Silueta Praha
  • 16. Dlasková Gabriela - Spoustová Karolína KOLB Dance Gym
Dívčí formace děti (8) zobrazit

Dívčí formace děti (8)

zavřít
  • 1. KLB Kids KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Mini Girls SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 3. Helloween SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. Pixie TŠ Twist Říčany
  • 5. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 6. JAPONKY Club RNR Marko
  • 7. Barbie SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 8. Blue Flames TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Turn it up Nart Dance School
  • 3. Bella SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. ARTEMISS Club RNR Marko
Dívčí formace senior (5) zobrazit

Dívčí formace senior (5)

zavřít
  • 1. Falcon girls Sokol Pražský
  • 2. Madonna Ladies TŠ Twist Říčany
  • 3. Whitney SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Mystique TASK Silueta Praha
Malé formace děti (14) zobrazit

Malé formace děti (14)

zavřít
  • 1. Dream it up Nart Dance School
  • 2. Boogie Woogie SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 3. Royal team TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 4. Strike TŠ Twist Říčany
  • 5. Maleficent KS Podwawelski
  • 6. Hydrorock - Jungle Dance RRC Hydrorock
  • 7. Bubbles TŠ Twist Říčany
  • 8. Chill Girl SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 9. Flying Girl SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 10. Surprise Elvis Jihlava
  • 11. Afrika KS Podwawelski
  • 12. Sunshine TŠ Twist Říčany
  • 13. Alise in Wonderland. KS Podwawelski
  • 14. Trixie TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (13) zobrazit

Malé formace junior (13)

zavřít
  • 1. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
  • 2. Starlet Elvis Jihlava
  • 3. Mulan ŠK Crazyrock Detva
  • 4. Freddy Mercury SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. ROBIN HOOD JUNIOR RRC Športujsnami
  • 6. Falcon stars Sokol Pražský
  • 7. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 8. Elite KS Podwawelski
  • 9. Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 10. Need For Speed SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 11. Brilliant TŠ Twist Říčany
  • 12. Théta RnR Alpha
  • 13. Tau-Mý RnR Alpha
Malé formace senior (4) zobrazit

Malé formace senior (4)

zavřít
  • 1. Skittles Elvis Jihlava
  • 2. Shake it up! Nart Dance School
  • 3. Orange is the new black TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 4. BRIDGERTON VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
Junior formace (2) zobrazit

Junior formace (2)

zavřít
  • 1. Twister TŠ Twist Říčany
  • 2. Maestro KS Podwawelski


zobrazit všechny galerie