Zpět na kalendář

Mistrovství ČR formací - Podzimní pohár Sokola Jinonice

30. 10. 2021 Praha - Řepy

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže
Celostátní přebor kat. C

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
B
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Titulární

Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace

Soutěžící

Děti (6) zobrazit

Děti (6)

zavřít
  • Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
  • Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
  • Majerčík Matej - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
  • Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
  • Jakubík David - Paunič Máša Sokol Pražský
  • Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
Žáci (9) zobrazit

Žáci (9)

zavřít
  • Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
  • Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • Boškovič Lukáš - Tulejová Stela RRC Hydrorock
  • Valachy Matej - Nagyová Natália RRC Hydrorock
  • Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
Junioři (11) zobrazit

Junioři (11)

zavřít
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • Teslík Filip - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
  • Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • Pán Jáchym - Březinová Viktorie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
C (5) zobrazit

C (5)

zavřít
  • Fišer Vojtěch - Machová Elisha Club RNR Marko
  • Macík Marcel - Plačková Barbora RRC Športujsnami
  • Dubina František - Šefránková Barbora Club RNR Marko
  • Musil Jaroslav - Musilová Veronika T.J. Sokol Brno - Královo Pole
  • Patek Moritz - Ištoková Zuzana RRC Hydrorock
B (4) zobrazit

B (4)

zavřít
  • Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
  • Karas Šimon - Bystřická Laura Sokol Pražský
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
Dívčí formace děti (2) zobrazit

Dívčí formace děti (2)

zavřít
  • Jungles TŠ Twist Říčany
  • Pixie TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • Double Trouble Elvis Jihlava
  • Turn it up Nart Dance School
  • Madonna TŠ Twist Říčany
  • Mystique TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior (3) zobrazit

Dívčí formace senior (3)

zavřít
  • Madonna Ladies TŠ Twist Říčany
  • Falcon girls Sokol Pražský
  • KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (8) zobrazit

Malé formace děti (8)

zavřít
  • Hakuna matata TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Dream it up Nart Dance School
  • Blue Flames TŠ Twist Říčany
  • Robin Hood RRC Športujsnami
  • Hydrorock - Jungle Dance RRC Hydrorock
  • Stronger TŠ Twist Říčany
  • Falcon kids Sokol Pražský
  • Mickey TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (10) zobrazit

Malé formace junior (10)

zavřít
  • Tau-Mý RnR Alpha
  • Skittles Elvis Jihlava
  • Starlet Elvis Jihlava
  • Cookies Club RNR Marko
  • Brilliant TŠ Twist Říčany
  • Hydrorock - Dancing Spiders RRC Hydrorock
  • CON CALMAS TŠ Twist Říčany
  • MJ TŠ Twist Říčany
  • Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace senior (6) zobrazit

Malé formace senior (6)

zavřít
  • Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Shake it up! Nart Dance School
  • FORCE ONE TŠ Twist Říčany
  • Angels TASK Silueta Praha
  • Orange is the new black TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
Junior formace zobrazit

Junior formace

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící


zobrazit všechny galerie