Z juniorského Mistrovství světa přivážíme 10. místo

Z juniorského Mistrovství světa přivážíme 10. místo

V sobotu 19.11.2016 a v neděli 20.11.2016 se v ruské Soči uskutečnily poslední soutěže ze série Mistrovství světa. V juniorské kategorii párového rokenrolu se nejlépe prosadil pár MARTIN RŮŽIČKA - JOHANKA MARKOVÁ z Kolbdance, kteří obsadili krásné 10. místo. Další čeští zástupci pak obsadili 23. místo LUKÁŠ SLÁMA - ANNA FOŘTOVÁ ze Sokola Pražského a 25. místo patří páru MILAN HOJDA - KATEŘINA KARBANOVÁ z klubu TASK Silueta Praha. Juniorský titul si odvezl pár CZANIK László - DOBAY Dóra z Maďarska.
V kategorii  Žáci nejlepší česká dvojice skončila svoji pouť již ve čtvrtfinále. 21. místo patří páru MARTIN LEDL - KATEŘINA VRABCOVÁ opět z Kolbdance, 23.místo si vytancoval pár MATĚJ LUKEŠ - VERONIKA ŠEMBEROVÁ z TASK Silueta  a 26. místo si odvezl do klubu Elvis Jihlava pár MAREK ŠPEJTEK - ELIŠKA MUSILOVÁ. Zlato opět získal francouzský pár DELATORRE Marty - PORTILLO Ophélie.
V kategorii B se na Světovém poháru představil pár KAREL MICHALIČKA - NELLY PACOURKOVÁ z Kolbdance, který po chybě skončil na 27. místě. Tuto kategorii zcela ovládl ruský pár SAMOYLOV Konstantin - GUSAROVA Anastasia, kteří jsou nyní právem zcela neporazitelní.
V neděli se uskutečnilo Mistrovství světa párových juniorských formací. Jediná česká formace CZECH MACHINE z Elvis Jihlava obsadila 11. místo. Vítězi se v této kategorii stali Slovinští BRILJANTINA TEENS.
Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci ČSAR.