Sporťáček 2016 - ROKENROL uspokojí i hyperaktivní děti

Sporťáček 2016 - ROKENROL uspokojí i hyperaktivní děti

Skákání, atraktivní kostýmy i chytlavá hudba – to vše je akrobatický rokenrol.
Již tradičně tento sport má své stanoviště i ukázky na festivalu sportu pro děti Sporťáček v Praze.

V sobotu 10.září 2016 si děti se svými rodiči z Prahy i středních Čech, kteří se na začátku nového školního roku rozhodují, jaký sport by je bavil, udělají krásný celodenní program plný pohybu, když přijdou do sportovního areálu Hamr v Praze Bráníku.

A rokenrol má co nabídnout. Ukázky tréninků, radost, spokojenost i úspěchy dětí, kteří se již rokenrolu věnují, možnost vyzkoušet si „základ akrobacie“ na vlastní kůži v náručí zkušených trenérů, alchymii kostýmů i líčení pro ten správný taneční sport, kde dítě nikdo nebude okřikovat, aby se nepředvádělo.

Pokud s Vaším dítětem „šijí všichni čerti“, je pro něho akrobatický rokenrol ten pravý sport, své si v něm najdou i hyperaktivní děti.
Všechny účastníky Sporťáčku současně akrobatický rokenrol pozve na vrcholný svátek tohoto sportu – Mistrovství světa, které se na začátku října bude také konat v Praze. Pro děti jsou speciálně vydány dětské vstupenky, které umožní dětem „školou povinným – do věku 15 let“ vstup na celodenní program Mistrovství světa v akrobatickém rokenrolu ZDARMA.