PRAHA SE CHYSTÁ NA NEJVĚTŠÍ AKCI ROKENROLU V ČESKU

PRAHA SE CHYSTÁ NA NEJVĚTŠÍ AKCI ROKENROLU V ČESKU

Tisková zpráva: Mistrovství Evropy se blíží. Do Prahy se sjedou špičky akrobatického rokenrolu. 7. října sportovní hala Královka bude hostit největší mezinárodní rokenrolovou událost v České republice. Na tanečním parketu proběhne Mistrovství Evropy kategorie Dívčí formace junior.
„Česko budou reprezentovat čtyři týmy. Z klubu TASK Silueta Praha se předvede formace Mystique a Fresh a z tanečního klubu TŠ Twist Říčany se představí formace Madonna a Queen. Kromě našich závodnic očekáváme i účast zahraničních týmů. Předpokládaná účast je dvacet pět formací z deseti evropských zemí,“ uvádí Jiří Hais, předseda Českého svazu akrobatického Rock and Rollu.

V rytmu rokenrolu bude probíhat celá sobota. „Kromě formací se samozřejmě předvedou i nejlepší páry evropského akrobatického rokenrolu, které budou závodit ve všech kategoriích. Nejvyšší kategorie A je nominační a závodníci zde budou bojovat o postup na Mistrovství světa 2017, které se bude v prosinci konat ve francouzském Lyonu,“ dodává Jiří Hais.
Závodů se zúčastní závodníci z Ruska, Polska, Maďarska, Německa a dalších evropských států.

Začátek akce je naplánován na deset hodin,
velké finále, ve kterém se utkají nejlepší sportovci,
bude začínat v 19 hodin.
Adresa místa konání je Nad Královskou oborou 1080/51, Praha 7-Bubeneč.
Rezervace vstupenek a více informací naleznete na www.rokenrol.cz

Organizátorem závodů je TASK Silueta Praha a Český svaz Akrobatického Rock and Rollu.
Akce probíhá za podpory MČ Praha 7 a Magistrátu hlavního města Prahy.