MČR FORMACÍ 2021 A PODZIMNÍ POHÁR SOKOLA JINONICE

MČR FORMACÍ 2021 A PODZIMNÍ POHÁR SOKOLA JINONICE

Sobota 30. října 2021 byla významným dnem pro velké dívčí formace. V kategoriích dívčí formace junior (DFJ) a dívčí formace senior (DFS) se v Praze bojovalo o tituly mistryň České republiky pro rok 2021. Nápadité choreografie a kostýmy, snaha o co nejlepší ztvárnění útvarů v sestavách i provedení povinných prvků, to vše doplněné dynamickou hudbou v rytmu rock and rollu bylo opravdovým zážitkem pro porotce i pro diváky tohoto tanečního sportu.
MČR -kategorie DFS – stupně vítězů:
1.místo formace Falcon girls (TJ Sokol Pražský)mistryně ČR pro rok 2021
2.místo formace Madonna Ladies (TŠ Twist Říčany)
3.místo formace KOLB Dance (KOLB Dance VSK FTVS Praha)

MČR -kategorie DFJ – stupně vítězů:
1.místo formace Mystique (TASK Silueta Praha)mistryně ČR pro rok 2021
2.místo formace Double Trouble (Elvis Jihlava)
3.místo formace Madonna (TŠ Twist Říčany)

Gratulujeme k získaným oceněním.

Současně s mistrovstvím republiky probíhal 30.10.2021 ve sportovním centru v Řepích (Praha 6) Podzimní pohár Sokola Jinonice. Zde se soutěžilo v kategoriích párového rock and rollu i v dalších kategoriích formací, které nemají mistrovství republiky.
Titul Přeborníka v kategorii C pro rok 2021 získal taneční pár Jaroslav Musil a Veronika Musilová. Divákům se představili v pohárové soutěži tanečníci v kategorii Děti, Žáci, Junioři, kategorii B. Z formací bylo možné vidět soutěžit velké dětské formace (DFD), které jednou, až trochu povyrostou, budou také soutěžit o tituly mistryň ČR. Své výkony předvedly také malé dívčí formace – dětské, juniorské i seniorské.
Organizačně soutěž zajistil oddíl RRC Domino - TJ Sokol Jinonice. Děkujeme.