O CENU MĚSTA OTROKOVICE – SOUTĚŽ V AKROBATICKÉM ROCK AND ROLLU

O CENU MĚSTA OTROKOVICE – SOUTĚŽ V AKROBATICKÉM ROCK AND ROLLU

Soutěže Českého svazu akrobatického rock and rollu ke konají po celé České republice. V sérii listopadových soutěží zavítal akrobatický rock and roll na Moravu. Opět se jednalo o soutěž ČSAR s mezinárodní účastí, spolu s českými sportovci soutěžili i sportovci z Polska a Slovenska. V sobotu 18. listopadu 2023 proběhla ve sportovní hale v Otrokovicích soutěž O cenu města Otrokovice.
K Otrokovicím a Zlínu akrobatický rock and roll neodmyslitelně patří, má zde svoji tradici a tak se na současné sportovce a trenéry, na pozvání ředitele soutěže Jaromíra Bartíka, přišli do haly podívat i bývají skvělí tanečníci akrobatického rock and rollu a zavzpomínali na své začátky.
Na tanečním parketu proběhly boje o medaile a finálová umístění v různých soutěžních kategoriích. V tanečních párech se soutěžilo v kategoriích Děti, Žáci, Junioři, kategorie B i kategorie A. Představila se dívčí dua (kategorie DUO Girls i DUO Ladies). A do Otrokovic přijely soutěžit i dívčí formace. V kategoriích velkých dívčích formací proběhl závod v dětské i juniorské kategorii. U malých dívčích formací se představily tanečnice napříč věkem, dětské, juniorské i seniorské.
Dokument z této soutěže natáčela Česká televize (premiéra bude odvysílána ve ČT 23.11.2023 na ČT SPORT ve 14:25, následně pak bude jako vždy dokument reprízován a bude dostupný na https://www.ceskatelevize.cz/porady/10000000204-akrobaticky-rokenrol). Současně na soutěži natáčela i lokální televize z Otrokovic.

Prohlédněte si: Celkové výsledky soutěže

Videa finálových sestav

Organizačně soutěž zajistil oddíl Rokec Zllín. Děkujeme.