PODZIMNÍ POHÁR SOKOLA JINONICE – DALŠÍ SOUTĚŽ ČSAR

PODZIMNÍ POHÁR SOKOLA JINONICE – DALŠÍ SOUTĚŽ ČSAR

Podzimní soutěžní sezóna v České republice je v plném proudu. V sobotu 4. listopadu 2023 se sjeli tanečníci a tanečnice akrobatického rock and rollu na další soutěž ČSAR s mezinárodní účastí do sportovní haly Řepy. Konal se již 19. ročník tradiční soutěže PODZIMNÍ POHÁR SOKOLA JINONICE.

V párovém rokenrolu diváci viděli výkony tanečníků a tanečnic skoro ve všech soutěžních kategoriích. (kategorie Děti, Žáci, Junioři, kategorie C a kategorie B). Právě tanečníci kategorie B (MCCS) předvedli ve večerním programu divákům opravdovou show, jednotlivé taneční i akrobatické sestavy byly plné originálních prvků a k atmosféře v hale přispěly i nápadité choreografie jednotlivých tanečních párů.

Akrobatický rock and roll v České republice má soutěžní kategorie i pro dvojice děvčat, ta předvedla své sestavy v obou kategoriích – Duo Girls i Duo Ladies.

Divácky zajímavé jsou vždy klání rokenrolových formací. A na této soutěži se ukázaly všechny kategorie (dětské, juniorské i seniorské) v obou velikostních provedeních (malé formace i velké formace). Zajímavé kostýmy, choreografie i synchronizace pohybu děvčat ve formaci umožňovaly divákům zkusit si při sledování jednotlivých tanečních výkonů formací vybrat své osobní favority a pak si svůj odhad porovnat s hodnocením zkušené odborné poroty.

Zde si budete moci prohlédnout: Celkové výsledky soutěže

Organizačně soutěž zajistil oddíl RRC Domino - TJ Sokol Jinonice. Děkujeme.