PODZIMNÍ SEZÓNA ZAČÍNÁ - POHÁR STAROSTY MĚSTA ŘÍČANY

PODZIMNÍ SEZÓNA ZAČÍNÁ - POHÁR STAROSTY MĚSTA ŘÍČANY

Podzimní soutěžní sezónu v České republice otevřela mezinárodní soutěž v akrobatickém rock and rollu POHÁR STAROSTY MĚSTA ŘÍČANY. V sobotu 30. září 2023 proběhl ve sportovní hale v Říčanech již 23. ročník této soutěže, která si již v Říčanech i v rokenrolu vybudovala svou tradici.

Hlavně díky finanční podpoře města Říčany a generálního sponzora firmy Románek a partneři má soutěž své pokračování i v roce 2023 a opět se mohli sjet sportovci z různých oddílů z České republiky, ze Slovenska i z Polska a vrhnout se s plným nadšením do vzájemného porovnávání svých tanečních výkonů a boje o medaile.

V párovém rokenrolu se představili tanečníci a tanečnice v kategoriích Děti, Žáci, Junioři a kategorie C. Dívčí dua byla zastoupena dvěma kategoriemi – Dua Girls a Dua Ladies. V rokenrolu formací diváci sledovali sestavy dětských, juniorských i seniorských týmů tanečnic. Zkušení sportovci kromě získání medailí a pohárů z této soutěže bojovali i o nominační body v hlavních kategoriích a možnost zúčastnit se některé titulární soutěže (mistrovství Evropy, mistrovství světa) v rámci týmu české reprezentace.
Prohlédněte si: Celkové výsledky soutěže

Organizačně soutěž zajistil oddíl TŠ Twist Říčany. Děkujeme.