POHÁR STAROSTY MĚSTA ŘÍČANY – MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ

POHÁR STAROSTY MĚSTA ŘÍČANY – MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ

Po prázdninách, které byly v rokenrolu věnovány soustředěním a přípravě na podzimní sezónu, se opět začalo soutěžit. V sobotu 10. září 2022 se konala mezinárodní soutěž v akrobatickém rock and rollu Pohár starosty města Říčany. V letošním roce proběhl již 22. ročník této soutěže. Hlavně díky finanční podpoře města Říčany a generálního sponzora firmy Románek a partneři si mohli, v tomto „těžkém“ roce pro sport, na tanečním parketu zasoutěžit tanečníci a tanečnice z České republiky, ze Slovenska i z Polska a zažít atmosféru plnou nadšení, energie na parketu i dynamické rokenrolové hudby.

V párovém rokenrolu se představili tanečníci a tanečnice v kategoriích Děti, Žáci a Junioři. Dívčí dua byla zastoupena dvěma kategoriemi – Dua Girls a Dua Ladies.

V rokenrolu formací diváci sledovali sestavy dětských, juniorských i seniorských týmů tanečnic. A představila se i juniorská párová formace. Zkušení sportovci kromě získání medailí a pohárů z této soutěže bojovali i o nominační body v hlavních kategoriích a možnost zúčastnit se některé titulární soutěže (mistrovství Evropy, mistrovství světa) v rámci týmu české reprezentace.
Celkové výsledky soutěže
https://www.rokenrol.cz/akce/1801-pohar-starosty-mesta-ricany#soutezici
Organizačně soutěž zajistil oddíl TŠ Twist Říčany. Děkujeme.