HISTORICKY NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK ČESKÉHO ROKENROLU NA SVĚTOVÝCH HRÁCH

HISTORICKY NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK ČESKÉHO ROKENROLU NA SVĚTOVÝCH HRÁCH

Taneční pár Jiří Jakubec – Marie Dvořáková se na Olympiádě neolympijských sportů (The World Games 2022) protancoval až do finále soutěže v akrobatickém rock and rollu. A podařilo se mu získat historicky nejlepší umístění pro český akrobatický rock and roll na Světových hrách4. finálové místo.

https://www.facebook.com/olympijskytym/photos/5556574597699579

Češi na letošních Světových hrách ve finále soutěže akrobatického rock and rollu předvedli druhou nejlepší akrobatickou sestavu a po součtu bodů z finálové taneční a akrobatické sestavy je od bronzu dělilo pouhých 1,4 bodu.

https://www.olympijskytym.cz/article/kousek-od-bronzu-budeme-bojovat-dal-rikaji-zavodnici-v-akrobatickem-rock-and-rollu

V rámci české výpravy na Světových hrách přidali Jiří Jakubec a Marie Dvořáková do letošní statistiky výsledků na Světových hrách 2022 úžasnou finálovou účast a čtvrtou příčku.

Gratulujeme Jiřímu Jakubcovi a Marii Dvořákové ke 4. místu na Světových hrách a přejeme tomuto českému tanečnímu páru mnoho dalších sportovních úspěchů.

 

Dokument z finálových bojů českých reprezentantů v tanečním sportu včetně finálové soutěže v akrobatickém rock and rollu s českou účastí z dílny ČT SPORT je již k dispozici.

ČT SPORT - SVĚTOVÉ HRY - TANEC
https://www.ceskatelevize.cz/porady/15125665225-svetove-hry-usa-tance/222471291371204/