PROČ se věnovat ze všech sportů zrovna akrobatickému rock and rollu?

PROČ se věnovat ze všech sportů zrovna akrobatickému rock and rollu?

Během března 2020 akrobatický rock and roll vzhledem k uzavření tělocvičen z důvodu celorepublikové karantény (virus COVID) stejně jako ostatní sporty přešel na „domácí individuální přípravu“ a proto je docela výjimečná možnost zastavit se a podívat se na náš sport i jinak, z jiného úhlu.

Sportovní svaz spustil anketu "Proč akrobatický rock and roll?"

Když se v závodní sezóně naplno trénuje, jezdí na soutěže a k tomu chodí do školy nebo do práce, není vždy dost času zastavit se a zamyslet se nad tím, proč zrovna dělám ten sport, který dělám? A přitom je to jedna z nejběžnějších otázek: určitě ji nejeden tanečník/ nejedna tanečnice už někdy slyšel/a od kamarádů, spolužáků, učitelů, tetiček, babiček, …., i ostatních tanečníků třeba na nějaké soutěži.

Proč zrovna akrobatický rock and roll? Je na výběr tolik sportů …

Na FB už se anketa rozběhla  a jako první začali vzpomínat ti, kteří mají rokenrol již mnoho let jako srdeční záležitost a zůstali mu věrní i v dospělosti. Věříme, že se přidají i současní aktivní tanečníci, ti úspěšní i ti začínající. Možná právě ten Váš důvod „PROČ děláte akrobatický rock and roll“ inspiruje nějaké dítě (či jeho rodiče) aby si zjistilo, co to takový akrobatický rock and roll vlastně je a rozhodne se ho také zkusit. Být vzorem v nějakých dětských očích se může stát každý "rokenrolista". A někdy k tomu stačí pár upřímných slov třeba v takové anketě.

Pište nám dál na FB a to svým způsobem, tak jak Vás to napadá, jak to cítíte, fajn bude pár řádek i třeba delší povídání – každý po svém.