POLSKO – MS DFS, SP a SAP FINAL 2019

POLSKO – MS DFS, SP a SAP FINAL 2019

7. a 8.prosince 2019 se v polském městě Zielona Góra sjeli ti nejlepší sportovci ze soutěží v akrobatickém rock and rollu v roce 2019. V sobotu se konal Světový pohár juniorských formací a Mistrovství světa DFS a v neděli se konalo finále světového poháru v akrobatickém rock and rollu párů.
Ve finále světového poháru Marek Divoký s Lenkou Richtrovou vybojovali 11. příčku v kategorii A. Jako jediní z Čechů se dokázali protančit mezi 16 nejlepších ve své kategorii. V kategorii Junioři se Richard Zadák a Valérie Horská dostali na 18. místo a Matěj Lukeš s Veronikou Šemberovou obsadili 21. místo. V kategorii Žáci se Tomáš Staněk a Nela Bringlerová umístili na 21. místě a Marek Křivonoska a Žaneta Braná skončili na 30. místě.

Umístění DFS formací  na Mistrovství světa: 10. místo formace Kolb Dance Ladies a 14. místo formace Shake It Up. Na světovém poháru získaly 13. místo formace Twister a 14. místo formace Candyman v kategorii párové formace junior. Blahopřejeme všem úspěšným reprezentantkám a reprezentantům!