ČSAR S PRAŽSKÝMI ODDÍLY NA WANNADO FESTIVALU 2019

ČSAR S PRAŽSKÝMI ODDÍLY NA WANNADO FESTIVALU 2019

V sobotu 2019 i přes mírnou nepřízeň počasí více než 140 sportovních klubů v Praze na festivalu sportu pro děti v areálu Hamr celý den trpělivě ukazovalo rodičům a dětem zajímavosti jednotlivých sportů, způsoby tréninku a přípravy i stylu komunikace s dětmi samotnými.

Akrobatický rock and roll pod hlavičkou Českého svazu akrobatického Rock and Rollu zastupovali a předváděli tanečníci a trenéři ze 3 pražských oddílů, Siluety, TJ Sokola Jinonice-RRC Domino Jinonice a VSK FTVS Praha-Kolb Dance. Děti, které přicházely na stanoviště rokenrolu bavila hlavně živá hudba, skákání a hopsání a promítání na velkoplošném plátně výkonů tanečníků na soutěžích.

Na hlavním pódiu po obědě proběhla živá ukázka tohoto tanečního sportu, návštěvníkům festivalu zatancovaly dívčí formace i taneční páry. Předseda ČSAR Jiří Hais a místopředsedkyně ČSAR Miroslava Kočová společně s moderátory pozvali všechny návštěvníky v celém areálu na Mistrovství světa a Světový pohár, který se shodou okolností koná za měsíc, 5.10.2019, také zde v Praze ve sportovní hale Královka.

Na festivalu byly po celý den k dispozici zdarma na stanovišti akrobatického rock and rollu dětské vstupenky, které umožňují navštívit tuto vrcholnou soutěž i malým dětem, které se rády v doprovodu svých rodičů podívají na tancování, kostýmy a radost z pohybu vrcholových sportovců z celého světa a budou snít o tom, že jednou to možná budou ony, kdo bude přebírat medaili mistra světa v rokenrolu.