ČSAR bude prezentovat "rokenrol" na festivalu sportu pro děti

ČSAR bude prezentovat "rokenrol" na festivalu sportu pro děti

Na festival sportu Sporťáček, pořádaný v hezkém prostředí sportovního areálu Hamr v Praze, se chodí děti z Prahy a okolí se svými rodiči podívat, jaké sporty v dnešní době existují a čemu by se právě ony mohly věnovat. A taky si jednotlivé sporty vyzkoušet.

Aerobic, rokenrol, atletika nebo třeba jízda na koni? Každý sport má něco do sebe a je třeba, aby konkrétní holčičku či kluka tzv. chytil za srdíčko. Pak má šanci sportující dítě být ve vybraném sportu úspěšné a rozhodnout se i pro tu tréninkovou dřinu, kterou s sebou každý sport přináší.

Celý den si budou moci děti procházející areálem vyzkoušet na vlastní kůži právě i ROKENROL.
Poutavá a moderní rokenrolová muzika i videoprojekce bude provázet návštěvníky festivalu na stanovišti ČSAR.
Na děti čekají soutěže, možnost si zatančit v rytmu rokenrolu i možnost vidět „tanečníky rokenrolu“ v akci. Zažijí si, jak vypadá rokenrolový trénink i jak se tancuje rokenrol na závodech. Rokenrolové páry vystoupí během dne i na hlavním pódiu festivalu v přehlídce sportů a představí návštěvníkům své taneční i sportovní umění. Doufáme, že některé děti tento moderní sport zaujme a přijdou do některého z našich oddílů, aby se přidaly do naší „rokenrolové rodiny“.

Více podrobností o historii i letošním ročníku festivalu Sporťáček 2014 na www.sportacek.cz.