AKROBATICKÝ ROKENROL NA FESTIVALU SPORTU PRO DĚTI

AKROBATICKÝ ROKENROL NA FESTIVALU SPORTU PRO DĚTI

V sobotu 10. září 2016 v hlavní sportovní hale areálu Hamr v Praze na festivalu sportu SPORŤÁČEK2016 vládl AKROBATICKÝ ROKENROL.

Rodiče se svými dětmi ihned při vstupu do areálu od pořadatelů dostali jako dárek dětskou vstupenku na Mistrovství světa právě v akrobatickém rokenrolu (8.října 2016, Praha). A tak jako první navštěvovali stanoviště právě tohoto zajímavého dynamického sportu vhodného pro kluky i holky. A tady to opravdu žilo. Skákalo se, tancovalo, zkoušelo se vše, co může rokenrol nabídnout.

Plný parket dětí i starších sportovců, kteří už se rokenrolu věnují a opravdu je baví, zaujal vpodstatě každého. Všichni se těšili na odpolední vystoupení tohoto sportu na hlavním podiu festivalu i následující autogramiádu Mistrů Evropy a 7násobných Mistrů ČR Sandry Chudomské a Vítězslava Horáka. A bylo se na co koukat – dívčí formace, děti, žáci, junioři i nejvyšší kategorie „B“ a „A“ společně ukázali, co vše je ROKENROL. A že je to ten nejlepší sport, alespoň v jejich srdcích a že by za nic na světě neměnili. Ihned po vystoupení děti i dospělí chtěli získat podpis právě mistrů Evropy Sandry Chudomské a Vítězslava Horáka, kteří jsou tím pravým sportovním vzorem pro začínající malé tanečníky a tanečnice, stejně jako olympionici, kteří také na Sporťáček dorazili podepisovat své fotografie.