Akrobatický rock and roll

Vítej na stránkách Českého svazu akrobatického rokenrolu. Věříme, že si zde najdeš zajímavosti a třeba se potkáme na některé z nadcházejících soutěž v akrobatickém rokenrolu, nebo v některém ze sportovních oddílů, kde se tento populární a velice atraktivní tanec můžeš naučit.

Začátky bývají většinou hodně veselé a bláznivé, ale až se do toho dostaneš, rozhodně nebudeš litovat. Holky a kluci, se kterými se budeš potkávat nejen na tréninku, ale i na soustředěních, nebo na soutěžích, kde pak zažiješ ten správný soutěžní adrenalin, to je důvod, proč nás tento sport baví.
Zkušení trenéři tě naučí základní krok, připraví s tvojí spoluprací nápaditou choreografii, naučí tě nejdříve jednoduché, následně i náročnější akrobatické figury a když to vše spojíte dohromady a bude se to porotě na soutěžích líbit, třeba se dostaneš do reprezentace na světové soutěže, nebo i Mistrovství Evropy či světa.

Tak co, ještě se rozhoduješ? Nejjednodušší bude, když si najdeš ve svém okolí sportovní oddíl, který se akrobatickému rokenrolu věnuje, domluvíš si tam návštěvu a vše uvidíš na vlastní oči. Adresy oddílů najdeš taky na našich stránkách. A jestli se bojíš, nebo budeš nervózní, vezmi kámošku, kámoše a doražte v partě.