Zpět na kalendář

Sletová soutěž ČOS - Pohár dětí rokenrolu

25. 05. 2024 Říčany - Tělocvična Gymnázia

Soutěže typu A
V soutěži budou zařazeny kategorie podle nových pravidel: DUO Children, DUO Girls i DUO Ladies.

Kategorie

Pohárová

Děti
Duo Girls
Duo Ladies
Duo Children
Dívčí formace děti
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Malé formace děti
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
B
Malé formace junior

Soutěžící

Děti (8) zobrazit

Děti (8)

zavřít
  • Pečený Vladimír - Hesová Tea Hes Rock
  • Pečený Matěj - Pastorová Anežka Hes Rock
  • Zahrada Michal - Hešíková Šárka Hes Rock
  • Stříhavka Filip Jan - Gaudníková Ema Club RNR Marko
  • Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
  • Vrána Matouš - Kolafa Stella Sokol Pražský
  • Überall Ferdinand - Tomčíková Markéta RnR Alpha
  • Skolek David - Skramlíková Anežka RnR Alpha
Žáci (8) zobrazit

Žáci (8)

zavřít
  • Dvořák Dominik Matěj - Petrovič Laura Hes Rock
  • Štěpánek Filip - Slezáková Emma Club RNR Marko
  • Stříhavka Matěj Jan - Krutská Mia Club RNR Marko
  • Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
  • Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
  • Sýkora Dominik - Valentová Lucie Sokol Pražský
  • Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
  • Bukovský Dominik - Philipp Jessica RnR Alpha
Junioři (5) zobrazit

Junioři (5)

zavřít
  • Fau Jakub - Marková Elizabeth Club RNR Marko
  • Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • Hes Denis - Tajbrová Miriam Club RNR Marko
  • Fišer Vojtěch - Blažková Lucie Club RNR Marko
  • Leščinkij Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
B (5) zobrazit

B (5)

zavřít
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • Staněk Tomáš - Staňková Sofie Sokol Pražský
Duo Girls (6) zobrazit

Duo Girls (6)

zavřít
  • Rýznarová Adéla - Spěšná Andrea RockTeens - Hradec Králové
  • Herčíková Adéla - Brothánková Jasmína RnR Alpha
  • Maršíčková Laura - Marunová Kateřina RnR Alpha
  • Bublíková Emílie - Überall Alžběta RnR Alpha
  • Berenreiterová Lucie - Juhová Eliška RnR Alpha
  • Chalupská Marie - Pelikánová Sophia Club RNR Marko
Duo Ladies (4) zobrazit

Duo Ladies (4)

zavřít
  • Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • Bozděchová Karolína - Hýblerová Petra RnR Alpha
  • Němečková Julie - Rathsamová Jolana Nart Dance School
  • Šteflová Viola - Vopálenská Nikol Nart Dance School
Duo Children (4) zobrazit

Duo Children (4)

zavřít
  • Šloufová Valentýna - Tůmová Markéta RnR Alpha
  • Illnerová Nina - Rezková Týna RockTeens - Hradec Králové
  • Bartošová Rozálie - Štajnerová Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • Horáčková Julie - Klimešová Ema Elvis Jihlava
Dívčí formace děti zobrazit

Dívčí formace děti

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Dívčí formace junior (2) zobrazit

Dívčí formace junior (2)

zavřít
  • ARTEMISS Club RNR Marko
  • Turn it up Nart Dance School
Dívčí formace senior (1) zobrazit

Dívčí formace senior (1)

zavřít
  • Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (8) zobrazit

Malé formace děti (8)

zavřít
  • Lollipopz Hes Rock
  • AFRODITÉ Club RNR Marko
  • ASTERIA Club RNR Marko
  • Falcon kids. Sokol Pražský
  • Alfíčata RnR Alpha
  • Surprise Elvis Jihlava
  • Dream it up Nart Dance School
  • Cheer it up Nart Dance School
Malé formace junior (3) zobrazit

Malé formace junior (3)

zavřít
  • Falcon Stars. Sokol Pražský
  • Théta RnR Alpha
  • Secret Elvis Jihlava
Malé formace senior (2) zobrazit

Malé formace senior (2)

zavřít
  • SINGLE Club RNR Marko
  • Skittles Elvis Jihlava


zobrazit všechny galerie