Zpět na kalendář

Dražice CUP

04. 05. 2024 Benátky nad Jizerou

Soutěže typu A

Kategorie

Pohárová

Děti
C
Duo Girls
Duo Children
Malé formace děti

Nominační

Žáci
A
Dívčí formace junior
Malé formace junior
Malé formace senior

Titulární

Junioři
B
Boogie woogie

Soutěžící

Děti (15) zobrazit

Děti (15)

zavřít
  • Pečený Vladimír - Hesová Tea Hes Rock
  • Pečený Matěj - Pastorová Anežka Hes Rock
  • Zahrada Michal - Hešíková Šárka Hes Rock
  • Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
  • Vrána Matouš - Kolafa Stella Sokol Pražský
  • Stříhavka Filip Jan - Gaudníková Ema Club RNR Marko
  • Andrlík Matěj - Jahelková Eliška TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Kvapil Albert - Vávrová Tina TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Überall Ferdinand - Tomčíková Markéta RnR Alpha
  • Drahotský Ondřej - Zítková Ema KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Štěpánek Marek - Lubertová Adéla KOLB Dance Gym
  • Gažda Jakub - Kótka Kateřina TŠ Twist Říčany
  • Paar Vojtěch - Bělovská Lucie TŠ Twist Říčany
  • Pánek Daniel - Kovačková Petra TŠ Twist Říčany
  • Gažda Jan - Plešková Anna TŠ Twist Říčany
Žáci (13) zobrazit

Žáci (13)

zavřít
  • Dvořák Dominik Matěj - Petrovič Laura Hes Rock
  • Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
  • Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
  • Sýkora Dominik - Valentová Lucie Sokol Pražský
  • Štěpánek Filip - Slezáková Emma Club RNR Marko
  • Stříhavka Matěj Jan - Krutská Mia Club RNR Marko
  • Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
  • Bukovský Dominik - Philipp Jessica RnR Alpha
  • Pokorný Marek - Junová Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Říšský Raphael - Wintrová Lucie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Brzobohatý Marek - Brzobohatá Veronika KOLB Dance Gym
  • Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
  • Majerčík Matej - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
Junioři (10) zobrazit

Junioři (10)

zavřít
  • Leščinkij Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
  • Hes Denis - Tajbrová Miriam Club RNR Marko
  • Fišer Vojtěch - Blažková Lucie Club RNR Marko
  • Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • Fau Jakub - Marková Elizabeth Club RNR Marko
  • Valouch Václav - Kolbová Leontýna KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
  • Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • Urminský Jakub - Vášová Anna TŠ Twist Říčany
C (3) zobrazit

C (3)

zavřít
  • Gaudník Dominik - Bochkor Andriyana Sokol Pražský
  • Szabó Daniel - Zápotocká Hana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
B (8) zobrazit

B (8)

zavřít
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • Staněk Tomáš - Staňková Sofie Sokol Pražský
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Vrabec Jakub - Staňková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Žerava František - Jiříčková Ema KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
A (1) zobrazit

A (1)

zavřít
  • Sláma Lukáš - Zadáková Viktorie Sokol Pražský
Boogie woogie zobrazit

Boogie woogie

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Duo Girls (13) zobrazit

Duo Girls (13)

zavřít
  • Herčíková Adéla - Brothánková Jasmína RnR Alpha
  • Maršíčková Laura - Marunová Kateřina RnR Alpha
  • Bublíková Emílie - Überall Alžběta RnR Alpha
  • Berenreiterová Lucie - Juhová Eliška RnR Alpha
  • Jelínková Madlen - Junová Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Holcrová Lucie - Bodláková Lucie KOLB Dance Gym
  • Chalupská Marie - Pelikánová Sophia Club RNR Marko
  • Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
  • Novotná Eliška - Dvorská Bára TŠ Twist Říčany
  • Bondoa Berill - Džerengová Ellyshia RRC Športujsnami
  • Feketeová Irisz - Dániel Tamara RRC Športujsnami
  • Boberová Lea - Ružičková Kristína RRC Športujsnami
  • Bíróová Anna - Petrovitsová Viktória RRC Športujsnami
Duo Children (6) zobrazit

Duo Children (6)

zavřít
  • Šloufová Valentýna - Tůmová Markéta RnR Alpha
  • Horáčková Julie - Klimešová Ema Elvis Jihlava
  • Kalistová Klára - Navrátilová Lea TŠ Twist Říčany
  • Plačková Jr. Barbora - Pastírová Natália RRC Športujsnami
  • Bazsó Anna - Harsányi Kamilla RRC Športujsnami
  • Szabóvá Kyra - Gajdácsová Sofia RRC Športujsnami
Dívčí formace junior (6) zobrazit

Dívčí formace junior (6)

zavřít
  • ARTEMISS Club RNR Marko
  • Turn it up Nart Dance School
  • KLB Girls KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Madonna TŠ Twist Říčany
  • Pixie TŠ Twist Říčany
  • Pink TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (12) zobrazit

Malé formace děti (12)

zavřít
  • Lollipopz Hes Rock
  • AFRODITÉ Club RNR Marko
  • ASTERIA Club RNR Marko
  • Panenky TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Fairytale team TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Falcon kids. Sokol Pražský
  • Dream it up Nart Dance School
  • Cheer it up Nart Dance School
  • Surprise Elvis Jihlava
  • Frozen Venezia KOLB Dance Gym
  • Trixie TŠ Twist Říčany
  • Paw Patrol RRC Športujsnami
Malé formace junior (8) zobrazit

Malé formace junior (8)

zavřít
  • Falcon Stars. Sokol Pražský
  • Royal team TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Majestic team TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Théta RnR Alpha
  • Secret Elvis Jihlava
  • KLB Venezia KOLB Dance Gym
  • Brilliant TŠ Twist Říčany
  • Måneskin RRC Športujsnami
Malé formace senior (6) zobrazit

Malé formace senior (6)

zavřít
  • Orange is the new black TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Skittles Elvis Jihlava
  • KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • FORCE ONE TŠ Twist Říčany
  • CON CALMAS TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie