Zpět na kalendář

Jarní cena TŠ Twist

13. 04. 2024 Říčany

Soutěže typu A
V soutěži budou zařazeny kategorie podle nových pravidel: DUO Children, DUO Girls i DUO Ladies.

Kategorie

Pohárová

Děti
C
Duo Girls
Duo Ladies
Duo Children
Dívčí formace děti
Malé formace děti

Nominační

Žáci
Junioři
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Malé formace junior
Malé formace senior
Junior formace

Soutěžící

Děti (8) zobrazit

Děti (8)

zavřít
  • Pečený Vladimír - Hesová Tea Hes Rock
  • Pečený Matěj - Pastorová Anežka Hes Rock
  • Zahrada Michal - Hešíková Šárka Hes Rock
  • Stříhavka Filip Jan - Gaudníková Ema Club RNR Marko
  • Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
  • Vrána Matouš - Kolafa Stella Sokol Pražský
  • Andrlík Matěj - Jahelková Eliška TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Kvapil Albert - Vávrová Tina TJ Sokol Říčany a Radošovice
Žáci (6) zobrazit

Žáci (6)

zavřít
  • Dvořák Dominik Matěj - Petrovič Laura Hes Rock
  • Štěpánek Filip - Slezáková Emma Club RNR Marko
  • Stříhavka Matěj Jan - Krutská Mia Club RNR Marko
  • Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
  • Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
  • Sýkora Dominik - Valentová Lucie Sokol Pražský
Junioři (5) zobrazit

Junioři (5)

zavřít
  • Fišer Vojtěch - Blažková Lucie Club RNR Marko
  • Hes Denis - Tajbrová Miriam Club RNR Marko
  • Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • Fau Jakub - Marková Elizabeth Club RNR Marko
  • Leščinkij Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
C (1) zobrazit

C (1)

zavřít
  • Lučan Zdeněk - Bystřická Viola Sokol Pražský
Duo Girls (2) zobrazit

Duo Girls (2)

zavřít
  • Rýznarová Adéla - Spěšná Andrea RockTeens - Hradec Králové
  • Strnadová Eliška - Veřmirovská Nella TJ Sokol Říčany a Radošovice
Duo Ladies (3) zobrazit

Duo Ladies (3)

zavřít
  • Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • Němečková Julie - Rathsamová Jolana Nart Dance School
  • Šteflová Viola - Vopálenská Nikol Nart Dance School
Duo Children zobrazit

Duo Children

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Dívčí formace děti zobrazit

Dívčí formace děti

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Dívčí formace junior (2) zobrazit

Dívčí formace junior (2)

zavřít
  • ARTEMISS Club RNR Marko
  • Turn it up Nart Dance School
Dívčí formace senior (1) zobrazit

Dívčí formace senior (1)

zavřít
  • Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (6) zobrazit

Malé formace děti (6)

zavřít
  • Lollipopz Hes Rock
  • AFRODITÉ Club RNR Marko
  • ASTERIA Club RNR Marko
  • Panenky TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Fairytale team TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Dream it up Nart Dance School
Malé formace junior (3) zobrazit

Malé formace junior (3)

zavřít
  • Falcon Stars. Sokol Pražský
  • Royal team TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Majestic team TJ Sokol Říčany a Radošovice
Malé formace senior (3) zobrazit

Malé formace senior (3)

zavřít
  • SINGLE Club RNR Marko
  • Orange is the new black TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
Junior formace zobrazit

Junior formace

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící


zobrazit všechny galerie