Zpět na kalendář

Vlaštovka + Vrabčák

10. 12. 2022 Praha - Sokol Jinonice

Vlaštovka
Vstupenky v předprodeji na:

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Dívčí formace - smíšený věk

Soutěžící

Děti (13) zobrazit

Děti (13)

zavřít
  • Novotný Michal - Petrášková Ella Club RNR Marko
  • Výsmek Eduard - Krutská Mia Club RNR Marko
  • Štěpánek Filip - Slezáková Emma Club RNR Marko
  • Štěpánek Marek - Lubertová Adéla KOLB Dance Gym
  • Říšský Raphael - Wintrová Lucie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Číž Lucas - Gašparovičová Melissa VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • Vacula Matúš - Karasová Karolína VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • Pavlák Pavol - Dudášová Stela RRC Hydrorock
  • Überall Ferdinand - Tomčíková Markéta RnR Alpha
  • Grečmal Peter - Pastírová Lucia RRC Športujsnami
  • Drahotský Ondřej - Zítková Ema KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Sýkora Dominik - Valentová Lucie Sokol Pražský
  • Jaroš Albert - Šeflová Josefína TASK Silueta Praha
Žáci (6) zobrazit

Žáci (6)

zavřít
  • Urminský Jakub - Vášová Anna TŠ Twist Říčany
  • Valachy Matej - Pavláková Alžbeta RRC Hydrorock
  • Hes Denis - Tajbrová Miriam Club RNR Marko
  • Boškovič Lukáš - Tulejová Stela RRC Hydrorock
  • Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
  • Hadaš Jaroslav - Šrámková Eliška Sokol Pražský
Junioři (4) zobrazit

Junioři (4)

zavřít
  • Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • Grinč Viliam - Dudášová Sára RRC Hydrorock
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
C (2) zobrazit

C (2)

zavřít
  • Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Schlögl Jan - Novotná Veronika TASK Silueta Praha
Duo Girls (15) zobrazit

Duo Girls (15)

zavřít
  • Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
  • Hlobenová Nikola - Patek Paulina RRC Hydrorock
  • Ralbovská Nela - Frolova Valeriya RRC Hydrorock
  • Bondoa Berill - Džerengová Ellyshia RRC Športujsnami
  • Bíróová Anna - Petrovitsová Viktória RRC Športujsnami
  • Boberová Lea - Ružičková Kristína RRC Športujsnami
  • Kromková Anna - Taksonyiová Sofia RRC Športujsnami
  • Nagy Jázmin - Szöcs Kristína RRC Športujsnami
  • Fulková Lucie - Kratochvílová Aneta RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Novotná Nela - Jarošová Alžběta TASK Silueta Praha
  • Hofmanová Veronika - Konvalinová Ella TASK Silueta Praha
  • Vacíková Eliška - Káninská Amálie TASK Silueta Praha
  • Levrincová Johana - Šikýřová Nela TASK Silueta Praha
  • Burkoňová Valerie - Šmejkalová Kamila TASK Silueta Praha
  • Eybergerová Karla - Volavková Ester TASK Silueta Praha
Duo Ladies (21) zobrazit

Duo Ladies (21)

zavřít
  • Fialová Klára - Kraucherová Karolína TASK Silueta Praha
  • Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • Bláhová Anna - Bílková Kateřina TŠ Twist Říčany
  • Čárska Lea - Hrabovcová Linda VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • Kovaľová Zuzana - Spišáková Hanka VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • Černáková Tamara - Krkošková Natália VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • Němečková Julie - Rathsamová Jolana Nart Dance School
  • Ashcroft Sára - Melíšková Michaela RRC Hydrorock
  • Miková Liliana - Mitríková Olívia RRC Hydrorock
  • Maršálková Anna - Ciporanová Dagmar TŠ Twist Říčany
  • Herenyiová Lucia - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • Koprivová Radka - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • Horváth Réka - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • Valachyová Lea - Kotlárová Dáša RRC Hydrorock
  • Burdová Anna Karolína - Poláková Zuzana KOLB Dance Gym
  • Dlasková Gabriela - Spoustová Karolína KOLB Dance Gym
  • Kutilková Natalie - Nezbedová Jana KOLB Dance Gym
  • Bzirská Anna - Poláková Zuzana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Poláková Markéta - Poláková Kristýna RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Karbanová Zuzana - Cinková Alžběta TASK Silueta Praha
  • Šimonková Barbora - Popperová Magdaléna TASK Silueta Praha
Dívčí formace děti (5) zobrazit

Dívčí formace děti (5)

zavřít
  • JAPONKY Club RNR Marko
  • Pixie TŠ Twist Říčany
  • Blue Flames TŠ Twist Říčany
  • Jungles TŠ Twist Říčany
  • KLB Kids KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (8) zobrazit

Malé formace děti (8)

zavřít
  • Sunshine TŠ Twist Říčany
  • Bubbles TŠ Twist Říčany
  • Strike TŠ Twist Říčany
  • Trixie TŠ Twist Říčany
  • Surprise Elvis Jihlava
  • Hydrorock - Jungle Dance RRC Hydrorock
  • Dream it up Nart Dance School
  • Daisy. TASK Silueta Praha
Dívčí formace - smíšený věk (2) zobrazit

Dívčí formace - smíšený věk (2)

zavřít
  • Théta RnR Alpha
  • Brilliant TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie