Zpět na kalendář

White CUP

05. 11. 2022 Radvanice

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže
Záznam finálových sestav:

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
Malé formace junior
Malé formace senior

Pohárová

Duo Girls
Duo Ladies
Malé formace děti

Soutěžící

Děti (6) zobrazit

Děti (6)

zavřít
  • 1. Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
  • 2. Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
  • 3. Štěpánek Filip - Slezáková Emma Club RNR Marko
  • 4. Bukovský Dominik - Philipp Jessica RnR Alpha
  • 5. Novotný Michal - Petrášková Ella Club RNR Marko
  • 6. Výsmek Eduard - Krutská Mia Club RNR Marko
Žáci (6) zobrazit

Žáci (6)

zavřít
  • 1. Sadowski Dawid - Kalicińska Adrianna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 2. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • 3. Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
  • 4. Valachy Matej - Pavláková Alžbeta RRC Hydrorock
  • 5. Fau Jakub - Marková Elizabeth Club RNR Marko
  • 6. Hadaš Jaroslav - Šrámková Eliška Sokol Pražský
Junioři (4) zobrazit

Junioři (4)

zavřít
  • 1. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 2. Teslík Filip - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
  • 3. Grinč Viliam - Dudášová Sára RRC Hydrorock
  • 4. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
Duo Girls (3) zobrazit

Duo Girls (3)

zavřít
  • 1. Burkoňová Valerie - Šmejkalová Kamila TASK Silueta Praha
  • 2. Levrincová Johana - Šikýřová Nela TASK Silueta Praha
  • 3. Vacíková Eliška - Káninská Amálie TASK Silueta Praha
Duo Ladies (11) zobrazit

Duo Ladies (11)

zavřít
  • 1. Karbanová Zuzana - Cinková Alžběta TASK Silueta Praha
  • 2. Šimonková Barbora - Popperová Magdaléna TASK Silueta Praha
  • 3. Herenyiová Lucia - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 4. Týčová Nikola - Burkoňová Amálie TASK Silueta Praha
  • 5. Koprivová Radka - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • 6. Kvapilová Rozálie - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 7. Miková Liliana - Mitríková Olívia RRC Hydrorock
  • 8. Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • 9. Bzirská Anna - Poláková Zuzana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 10. Poláková Markéta - Poláková Kristýna RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 11. Ashcroft Sára - Melíšková Michaela RRC Hydrorock
Malé formace děti (6) zobrazit

Malé formace děti (6)

zavřít
  • 1. Hydrorock - Jungle Dance RRC Hydrorock
  • 2. Flying Girl SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 3. Royal team TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 4. Boogie Woogie SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Dream it up Nart Dance School
  • 6. Surprise Elvis Jihlava
Malé formace junior (6) zobrazit

Malé formace junior (6)

zavřít
  • 1. Freddy Mercury SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 2. Starlet Elvis Jihlava
  • 3. Falcon stars Sokol Pražský
  • 4. Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 5. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 6. Need For Speed SKT Mega Dance Zielona Gora
Malé formace senior (2) zobrazit

Malé formace senior (2)

zavřít
  • 1. Skittles Elvis Jihlava
  • 2. Bella Vita K-rock dance, z.s.


zobrazit všechny galerie