Zpět na kalendář

Pohár starosty města Říčany

10. 09. 2022 Říčany

Soutěže typu A
Od podzimní sezóny 2022 změna startovného - 300,-Kč - viz propozice.

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
B
Dívčí formace děti
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Malé formace junior
Malé formace senior
Junior formace

Pohárová

Duo Girls
Duo Ladies
Malé formace děti

Soutěžící

Děti (10) zobrazit

Děti (10)

zavřít
  • Novotný Michal - Petrášková Ella Club RNR Marko
  • Výsmek Eduard - Krutská Mia Club RNR Marko
  • Štěpánek Filip - Slezáková Emma Club RNR Marko
  • Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
  • Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
  • Sýkora Dominik - Valentová Lucie Sokol Pražský
  • Bukovský Dominik - Philipp Jessica RnR Alpha
  • Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
  • Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
  • Majerčík Matej - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
Žáci (4) zobrazit

Žáci (4)

zavřít
  • Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • Fau Jakub - Marková Elizabeth Club RNR Marko
  • Leshchinskiy Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
  • Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
Junioři (7) zobrazit

Junioři (7)

zavřít
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Fišer Vojtěch - Machová Elisha Club RNR Marko
  • Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • Gaudník Dominik - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
B (2) zobrazit

B (2)

zavřít
  • Karas Šimon - Bystřická Laura Sokol Pražský
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
Duo Girls (3) zobrazit

Duo Girls (3)

zavřít
  • Bondoa Berill - Džerengová Eliška RRC Športujsnami
  • Bíróová Anna - Petrovitsová Viktória RRC Športujsnami
  • Boberová Lea - Ružičková Kristína RRC Športujsnami
Duo Ladies (1) zobrazit

Duo Ladies (1)

zavřít
  • Horváth Réka - Németh Marianna RRC Športujsnami
Dívčí formace děti (1) zobrazit

Dívčí formace děti (1)

zavřít
  • JAPONKY Club RNR Marko
Dívčí formace junior (3) zobrazit

Dívčí formace junior (3)

zavřít
  • Double Trouble Elvis Jihlava
  • ARTEMISS Club RNR Marko
  • Turn it up Nart Dance School
Dívčí formace senior (1) zobrazit

Dívčí formace senior (1)

zavřít
  • Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (1) zobrazit

Malé formace děti (1)

zavřít
  • Dream it up Nart Dance School
Malé formace junior (2) zobrazit

Malé formace junior (2)

zavřít
  • Starlet Elvis Jihlava
  • ROBIN HOOD JUNIOR RRC Športujsnami
Malé formace senior (2) zobrazit

Malé formace senior (2)

zavřít
  • Skittles Elvis Jihlava
  • Shake it up! Nart Dance School
Junior formace zobrazit

Junior formace

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící


zobrazit všechny galerie