Zpět na kalendář

Mistrovství ČR - Dražice CUP

14. 05. 2022 Benátky nad Jizerou

Soutěže typu A

Kategorie

Nominační

Děti
B
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Titulární

Žáci
Junioři

Pohárová

Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti (9) zobrazit

Děti (9)

zavřít
  • 1. Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
  • 2. Majerčík Matej - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
  • 3. Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
  • 4. Szulczyński Kuba - Borowa Agnieszka SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
  • 6. Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
  • 7. Choruz Michał - Dziedzic Martyna KS Podwawelski
  • 8. Bukovský Dominik - Philipp Jessica RnR Alpha
  • 9. Pleskot Jiří - Konvalinová Ella TASK Silueta Praha
Žáci (7) zobrazit

Žáci (7)

zavřít
  • 1. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • 2. Leshchinskiy Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
  • 3. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • 4. Fau Jakub - Marková Elizabeth Club RNR Marko
  • 5. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • 6. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • 7. Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
Junioři (9) zobrazit

Junioři (9)

zavřít
  • 1. Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • 2. Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 4. Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • 5. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 6. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 7. Pán Jáchym - Březinová Viktorie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 9. Fišer Vojtěch - Machová Elisha Club RNR Marko
B (3) zobrazit

B (3)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
  • 2. Morozov Dmytro - Krakowiak Natalia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 3. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
A (4) zobrazit

A (4)

zavřít
  • 1. Jakubec Jiří - Dvořáková Marie TASK Silueta Praha
  • 2. Szpulecki Bartosz - Kręgiel Natalia KS Podwawelski
  • 3. Pikálek Martin - Brichová Petra TASK Silueta Praha
  • 4. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
Duo Girls (13) zobrazit

Duo Girls (13)

zavřít
  • 1. Bondoa Berill - Džerengová Eliška RRC Športujsnami
  • 2. Boberová Lea - Ružičková Kristína RRC Športujsnami
  • 3. Hlobenová Nikola - Patek Paulina RRC Hydrorock
  • 4. Čermáková Alica - Frolova Valeriya RRC Hydrorock
  • 5. Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
  • 6. Dědičová Lucie - Bílková Sabina TASK Silueta Praha
  • 7. Pasulkášová Zina - Paulovičová Laura Akadémia tanca Nitra
  • 8. Lénarová Olívia Mia - Sabóová Barbora ŠK Crazyrock Detva
  • 9. Bíróová Anna - Petrovitsová Viktória RRC Športujsnami
  • 10. Burkoňová Valerie - Šmejkalová Kamila TASK Silueta Praha
  • 11. Herčíková Adéla - Brothánková Jasmína RnR Alpha
  • 12. Novotná Nela - Pešková Hedvika TASK Silueta Praha
  • 13. Kyzivátová Adéla - Škábová Barbora K-rock dance, z.s.
Duo Ladies (16) zobrazit

Duo Ladies (16)

zavřít
  • 1. Herenyiová Lucia - Záhradníčková Sofia RRC Hydrorock
  • 2. Ištoková Zuzana - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 3. Šimonková Barbora - Popperová Magdaléna TASK Silueta Praha
  • 4. Karbanová Zuzana - Cinková Alžběta TASK Silueta Praha
  • 5. Čárska Lea - Hrabovcová Linda VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 6. Koprivová Radka - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • 7. Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • 8. Dadová Daniela - Bystrianska Eva ŠK Crazyrock Detva
  • 9. Krajčiová Lujza - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 10. Ridzoňová Emma - Jančíková Tereza ŠK Crazyrock Detva
  • 11. Kovaľová Zuzana - Spišáková Hanka VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 12. Przymus Laura - Marciniak Julia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 13. Oswaldová Monika - Magátová Kristína VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 14. Černáková Tamara - Krkošková Natália VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 15. Chocholatá Karolína - Šimonová Valentina RnR Alpha
  • 16. Spěšná Andrea - Vrbová Alžběta RockTeens - Hradec Králové
Dívčí formace děti (4) zobrazit

Dívčí formace děti (4)

zavřít
  • 1. KLB Kids KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 3. Pixie TŠ Twist Říčany
  • 4. JAPONKY Club RNR Marko
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • 1. Turn it up Nart Dance School
  • 2. Double Trouble Elvis Jihlava
  • 3. Rio SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. ARTEMISS Club RNR Marko
Dívčí formace senior (3) zobrazit

Dívčí formace senior (3)

zavřít
  • 1. Mystique TASK Silueta Praha
  • 2. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (7) zobrazit

Malé formace děti (7)

zavřít
  • Flying Girls SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 1. Falcon stars Sokol Pražský
  • 2. Dream it up Nart Dance School
  • 3. Flying Girl SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. Hydrorock - Jungle Dance RRC Hydrorock
  • 5. Hakuna matata TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 6. Sunshine TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (15) zobrazit

Malé formace junior (15)

zavřít
  • 1. Starlet Elvis Jihlava
  • 2. Mulan ŠK Crazyrock Detva
  • 3. ROBIN HOOD JUNIOR RRC Športujsnami
  • 4. Moulin Rouge SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 6. Hydrorock - Dancing Spiders RRC Hydrorock
  • 7. New York SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 8. Dirty Dancing SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 9. KLB Venezia KOLB Dance Gym
  • 10. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 11. Brilliant TŠ Twist Říčany
  • 12. OMeGa RnR Alpha
  • 13. Tau-Mý RnR Alpha
  • 14. Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • 15. Smiles K-rock dance, z.s.
Malé formace senior (6) zobrazit

Malé formace senior (6)

zavřít
  • 1. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 2. Shake it up! Nart Dance School
  • 3. Brilliance Black Bunny RRC
  • 4. Orange is the new black TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 5. Skittles Elvis Jihlava
  • 6. BRIDGERTON VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava


zobrazit všechny galerie