Zpět na kalendář

Jarní pohár Sokola Jinonice

02. 04. 2022 Praha

Soutěže typu A

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
C
B
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Junior formace
Senior formace

Pohárová

Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti

Soutěžící

Děti (6) zobrazit

Děti (6)

zavřít
  • 1. Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
  • 2. Majerčík Matej - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
  • 3. Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
  • 4. Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
  • 5. Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
  • 6. Bukovský Dominik - Philipp Jessica RnR Alpha
Žáci (11) zobrazit

Žáci (11)

zavřít
  • 1. Valachy Matej - Nagyová Natália RRC Hydrorock
  • 2. Łotocki Hubert - Mazur Kinga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 3. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • 4. Sadowski Dawid - Kalicińska Adrianna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • 6. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • 7. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • 8. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • 9. Boškovič Lukáš - Tulejová Stela RRC Hydrorock
  • 10. Fau Jakub - Marková Elizabeth Club RNR Marko
  • 11. Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
Junioři (11) zobrazit

Junioři (11)

zavřít
  • 1. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 2. Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • 3. Teslík Filip - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
  • 4. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 5. Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • 6. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 7. Siusta Tytus - Woźniak Nina SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 8. Grinč Viliam - Dudášová Sára RRC Hydrorock
  • 9. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 10. Fišer Vojtěch - Machová Elisha Club RNR Marko
  • 11. Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
C zobrazit

C

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
B (4) zobrazit

B (4)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
  • 2. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • 3. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 4. Morozov Dmytro - Krakowiak Natalia SKT Mega Dance Zielona Gora
A zobrazit

A

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Duo Girls (3) zobrazit

Duo Girls (3)

zavřít
  • 1. Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
  • 2. Bíróová Anna - Petrovitsová Viktória RRC Športujsnami
  • 3. Herčíková Adéla - Brothánková Jasmína RnR Alpha
Duo Ladies (5) zobrazit

Duo Ladies (5)

zavřít
  • 1. Bláhová Anna - Bílková Kateřina TŠ Twist Říčany
  • 2. Kiselicová Jana - Kohoutová Karolína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 3. Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • 4. Kyselová Klára - Křížová Tereza K-rock dance, z.s.
  • 5. Chocholatá Karolína - Šimonová Valentina RnR Alpha
Dívčí formace děti (2) zobrazit

Dívčí formace děti (2)

zavřít
  • 1. Pixie TŠ Twist Říčany
  • 2. Jungles TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Double Trouble Elvis Jihlava
  • 3. Turn it up Nart Dance School
  • 4. ARTEMISS Club RNR Marko
Dívčí formace senior (3) zobrazit

Dívčí formace senior (3)

zavřít
  • 1. Madonna Ladies TŠ Twist Říčany
  • 2. Falcon girls Sokol Pražský
  • 3. Mystique TASK Silueta Praha
Malé formace děti (4) zobrazit

Malé formace děti (4)

zavřít
  • 1. Falcon stars Sokol Pražský
  • 2. Hydrorock - Jungle Dance RRC Hydrorock
  • 3. Hakuna matata TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 4. Dream it up Nart Dance School
Malé formace junior (10) zobrazit

Malé formace junior (10)

zavřít
  • 1. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
  • 2. Starlet Elvis Jihlava
  • 3. Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • 4. ROBIN HOOD JUNIOR RRC Športujsnami
  • 5. Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 6. Delta-Ró RnR Alpha
  • 7. Brilliant TŠ Twist Říčany
  • 8. OMeGa RnR Alpha
  • 9. Smiles K-rock dance, z.s.
  • 10. Tau-Mý RnR Alpha
Malé formace senior (5) zobrazit

Malé formace senior (5)

zavřít
  • 1. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 2. Shake it up! Nart Dance School
  • 3. Skittles Elvis Jihlava
  • 4. Orange is the new black TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 5. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Junior formace (1) zobrazit

Junior formace (1)

zavřít
  • 1. Twister TŠ Twist Říčany
Senior formace zobrazit

Senior formace

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící


zobrazit všechny galerie