Zpět na kalendář

Jarní cena TŠ Twist

23. 04. 2022 Říčany

Soutěže typu A

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Junior formace

Soutěžící

Děti (6) zobrazit

Děti (6)

zavřít
  • 1. Majerčík Matej - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
  • 2. Cydzik Michał - Poźniak Aleksandra SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 3. Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
  • 4. Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
  • 5. Bukovský Dominik - Philipp Jessica RnR Alpha
  • 6. Szulczyński Kuba - Borowa Agnieszka SKT Mega Dance Zielona Gora
Žáci (10) zobrazit

Žáci (10)

zavřít
  • 1. Jurík Lukáš - Prepelicová Stela ŠK Crazyrock Detva
  • 2. Łotocki Hubert - Mazur Kinga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 3. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • 4. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • 5. Siusta Feliks - Modrzejewska Maja SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 6. Boškovič Lukáš - Tulejová Stela RRC Hydrorock
  • 7. Leshchinskiy Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
  • 8. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • 9. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • 10. Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
Junioři (13) zobrazit

Junioři (13)

zavřít
  • 1. Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 3. Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • 4. Teslík Filip - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
  • 5. Bartkiewicz Maciej - Drozd Oleksandra SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 6. Witkowski Oliwier - Zdrzalik Nikola Empire RnR Dance School IRELAND
  • 7. Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • 8. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 9. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 10. Fišer Vojtěch - Machová Elisha Club RNR Marko
  • 11. Jarosz Denis - Wiecek Justyna Empire RnR Dance School IRELAND
  • 12. Siusta Tytus - Woźniak Nina SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 13. Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
Duo Girls (8) zobrazit

Duo Girls (8)

zavřít
  • 1. Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
  • 2. Boberová Lea - Ružičková Kristína RRC Športujsnami
  • 3. Vacíková Eliška - Káninská Amálie TASK Silueta Praha
  • 4. Burkoňová Valerie - Šmejkalová Kamila TASK Silueta Praha
  • 5. Bíróová Anna - Petrovitsová Viktória RRC Športujsnami
  • 6. Herčíková Adéla - Brothánková Jasmína RnR Alpha
  • 7. Lénarová Olívia Mia - Sabóová Barbora ŠK Crazyrock Detva
  • 8. Dědičová Lucie - Bílková Sabina TASK Silueta Praha
Duo Ladies (19) zobrazit

Duo Ladies (19)

zavřít
  • 1. Šimonková Barbora - Popperová Magdaléna TASK Silueta Praha
  • 2. Bláhová Anna - Bílková Kateřina TŠ Twist Říčany
  • 3. Kvapilová Rozálie - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 4. Miková Liliana - Mitríková Olívia RRC Hydrorock
  • 5. Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • 6. Krajčiová Lujza - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 7. Ridzoňová Emma - Jančíková Tereza ŠK Crazyrock Detva
  • 8. Majcherek Amelia - Baksalary Anastazja Empire RnR Dance School IRELAND
  • 9. Čárska Lea - Hrabovcová Linda VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 10. Týčová Nikola - Burkoňová Amálie TASK Silueta Praha
  • 11. Dadová Daniela - Bystrianska Eva ŠK Crazyrock Detva
  • 12. Przymus Laura - Marciniak Julia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 13. Potměšilová Michaela - Bartůňková Iva TŠ Twist Říčany
  • 14. Černáková Tamara - Krkošková Natália VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 15. Kovaľová Zuzana - Spišáková Hanka VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 16. Horváth Réka - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • 17. Chocholatá Karolína - Šimonová Valentina RnR Alpha
  • 18. Grečmalová Adriána - Maschtovská Lara RRC Športujsnami
  • 19. Spěšná Andrea - Vrbová Alžběta RockTeens - Hradec Králové
Dívčí formace děti (7) zobrazit

Dívčí formace děti (7)

zavřít
  • 1. Mini Girls SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 2. Helloween SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 3. KLB Kids KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 5. Hair Up SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 6. Pixie TŠ Twist Říčany
  • 7. Blue Flames TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • 1. Turn it up Nart Dance School
  • 2. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 3. Rio SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. Double Trouble Elvis Jihlava
Dívčí formace senior (5) zobrazit

Dívčí formace senior (5)

zavřít
  • 1. Madonna Ladies TŠ Twist Říčany
  • 2. Housewives SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 3. Mystique TASK Silueta Praha
  • 4. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (7) zobrazit

Malé formace děti (7)

zavřít
  • 1. Hydrorock - Jungle Dance RRC Hydrorock
  • 2. Boogie Woogie SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 3. Falcon stars Sokol Pražský
  • 4. Dream it up Nart Dance School
  • 5. Hakuna matata TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 6. Daisy. TASK Silueta Praha
  • 7. Sunshine TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (13) zobrazit

Malé formace junior (13)

zavřít
  • 1. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
  • 2. Starlet Elvis Jihlava
  • 3. Moulin Rouge SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. New York SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. ROBIN HOOD JUNIOR RRC Športujsnami
  • 6. Delta-Ró RnR Alpha
  • 7. Hydrorock - Dancing Spiders RRC Hydrorock
  • 8. Dirty Dancing SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 9. Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 10. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 11. Brilliant TŠ Twist Říčany
  • 12. OMeGa RnR Alpha
  • 13. Tau-Mý RnR Alpha
Malé formace senior (5) zobrazit

Malé formace senior (5)

zavřít
  • 1. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 2. Orange is the new black TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 3. Skittles Elvis Jihlava
  • 4. Shake it up! Nart Dance School
  • 5. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Junior formace (1) zobrazit

Junior formace (1)

zavřít
  • 1. Twister TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie