Zpět na kalendář

Pohár starosty města Říčany

02. 10. 2021 Říčany

Soutěže typu A

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
B
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace

Pohárová

Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti (3) zobrazit

Děti (3)

zavřít
  • 1. Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
  • 2. Majerčík Matej - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
  • 3. Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
Žáci (11) zobrazit

Žáci (11)

zavřít
  • 1. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 2. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 3. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 4. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • 5. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • 6. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • 7. Leshchinskiy Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
  • 8. Valachy Matej - Nagyová Natália RRC Hydrorock
  • 9. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • 10. Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
  • 11. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
Junioři (10) zobrazit

Junioři (10)

zavřít
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 1. Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • 3. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • 4. Teslík Filip - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
  • 5. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 6. Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • 7. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 8. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
B (4) zobrazit

B (4)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
  • 2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 4. Karas Šimon - Bystřická Laura Sokol Pražský
Duo Girls (8) zobrazit

Duo Girls (8)

zavřít
  • Melíšková Michaela - Ashcroft Sára RRC Hydrorock
  • Vacíková Eliška - Káninská Amálie TASK Silueta Praha
  • 1. Bondoa Berill - Džerengová Eliška RRC Športujsnami
  • 2. Németh Marianna - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 3. Horváth Réka - Ružičková Kristína RRC Športujsnami
  • 4. Burkoňová Valerie - Šmejkalová Kamila TASK Silueta Praha
  • 5. Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
  • 6. Horváthová Nina - Dudášová Sára RRC Hydrorock
Duo Ladies (7) zobrazit

Duo Ladies (7)

zavřít
  • 1. Lainerová Marie - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • 2. Koprivová Radka - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • 3. Hýblerová Petra - Kyselová Michaela RnR Alpha
  • 4. Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • 5. Miková Liliana - Mitríková Olívia RRC Hydrorock
  • 6. Kiselicová Jana - Kohoutová Karolína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 7. Bzirská Anna - Kaizrová Mariana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Dívčí formace děti (2) zobrazit

Dívčí formace děti (2)

zavřít
  • 1. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 2. Pixie TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • 1. Mystique TASK Silueta Praha
  • 2. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 3. Turn it up Nart Dance School
  • 4. Double Trouble Elvis Jihlava
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • 1. Madonna Ladies TŠ Twist Říčany
  • 2. Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (6) zobrazit

Malé formace děti (6)

zavřít
  • Falcon kids Sokol Pražský
  • 1. Robin Hood RRC Športujsnami
  • 2. Dream it up Nart Dance School
  • 3. Hakuna matata TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 4. Pirates KS Podwawelski
  • 5. Blue Flames TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (8) zobrazit

Malé formace junior (8)

zavřít
  • Cookies Club RNR Marko
  • 1. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Starlet Elvis Jihlava
  • 3. Skittles Elvis Jihlava
  • 4. Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • 5. Brilliant TŠ Twist Říčany
  • 6. Delta-Ró RnR Alpha
  • 7. Elite KS Podwawelski
Malé formace senior (4) zobrazit

Malé formace senior (4)

zavřít
  • 1. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 2. Shake it up! Nart Dance School
  • 3. Orange is the new black TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 4. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Junior formace zobrazit

Junior formace

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící


zobrazit všechny galerie