Zpět na kalendář

Cena TŠ Twist Říčany

18. 09. 2021 Říčany

Soutěže typu A

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
B
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace

Pohárová

C
Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti zobrazit

Děti

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Žáci (11) zobrazit

Žáci (11)

zavřít
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • Grinč Viliam - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • Valachy Matej - Nagyová Natália RRC Hydrorock
  • Boškovič Lukáš - Tulejová Stela RRC Hydrorock
  • Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
  • Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
Junioři (10) zobrazit

Junioři (10)

zavřít
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Pán Jáchym - Březinová Viktorie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Teslík Filip - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
C (3) zobrazit

C (3)

zavřít
  • Baňas Rasťo - Grajcarova Dominika RRC Športujsnami
  • Macík Marcel - Plačková Barbora RRC Športujsnami
  • Patek Moritz - Ištoková Zuzana RRC Hydrorock
B (4) zobrazit

B (4)

zavřít
  • Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
  • Karas Šimon - Bystřická Laura Sokol Pražský
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
Duo Girls (8) zobrazit

Duo Girls (8)

zavřít
  • Bondoa Berill - Džerengová Eliška RRC Športujsnami
  • Jančíková Tereza - Krajčiová Lujza ŠK Crazyrock Detva
  • Melíšková Michaela - Ashcroft Sára RRC Hydrorock
  • Horváthová Nina - Dudášová Sára RRC Hydrorock
  • Pavláková Alžbeta - Ralbovská Nela RRC Hydrorock
  • Čermáková Alica - Frolova Valeriya RRC Hydrorock
  • Bystrianska Eva - Prepelicová Stela ŠK Crazyrock Detva
  • Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
Duo Ladies (4) zobrazit

Duo Ladies (4)

zavřít
  • Lainerová Marie - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • Miková Liliana - Mitríková Olívia RRC Hydrorock
  • Koprivová Radka - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
Dívčí formace děti (2) zobrazit

Dívčí formace děti (2)

zavřít
  • Pixie TŠ Twist Říčany
  • Jungles TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • Turn it up Nart Dance School
  • Double Trouble Elvis Jihlava
  • Mystique TASK Silueta Praha
  • Madonna TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • Falcon girls Sokol Pražský
  • Madonna Ladies TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (2) zobrazit

Malé formace děti (2)

zavřít
  • Dream it up Nart Dance School
  • Blue Flames TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (5) zobrazit

Malé formace junior (5)

zavřít
  • Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • Smiles K-rock dance, z.s.
  • Starlet Elvis Jihlava
  • Brilliant TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (3) zobrazit

Malé formace senior (3)

zavřít
  • Shake it up! Nart Dance School
  • Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
Junior formace zobrazit

Junior formace

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící


zobrazit všechny galerie