Zpět na kalendář

Cena TŠ Twist Říčany

18. 09. 2021 Říčany

Soutěže typu A

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
B
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace

Pohárová

C
Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti zobrazit

Děti

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Žáci (11) zobrazit

Žáci (11)

zavřít
  • Boškovič Lukáš - Tulejová Stela RRC Hydrorock
  • Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
  • 1. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 2. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 3. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 4. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 5. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • 6. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • 7. Grinč Viliam - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • 8. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • 9. Valachy Matej - Nagyová Natália RRC Hydrorock
Junioři (9) zobrazit

Junioři (9)

zavřít
  • 1. Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • 2. Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • 4. Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 6. Teslík Filip - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
  • 7. Pán Jáchym - Březinová Viktorie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 9. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
C (3) zobrazit

C (3)

zavřít
  • 1. Baňas Rasťo - Grajcarova Dominika RRC Športujsnami
  • 2. Patek Moritz - Ištoková Zuzana RRC Hydrorock
  • 3. Macík Marcel - Plačková Barbora RRC Športujsnami
B (4) zobrazit

B (4)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
  • 2. Karas Šimon - Bystřická Laura Sokol Pražský
  • 3. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 4. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
Duo Girls (8) zobrazit

Duo Girls (8)

zavřít
  • 1. Bystrianska Eva - Prepelicová Stela ŠK Crazyrock Detva
  • 2. Jančíková Tereza - Krajčiová Lujza ŠK Crazyrock Detva
  • 3. Horváthová Nina - Dudášová Sára RRC Hydrorock
  • 4. Bondoa Berill - Džerengová Eliška RRC Športujsnami
  • 5. Melíšková Michaela - Ashcroft Sára RRC Hydrorock
  • 6. Pavláková Alžbeta - Ralbovská Nela RRC Hydrorock
  • 7. Čermáková Alica - Frolova Valeriya RRC Hydrorock
  • 8. Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
Duo Ladies (4) zobrazit

Duo Ladies (4)

zavřít
  • 1. Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • 2. Koprivová Radka - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • 3. Lainerová Marie - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • 4. Miková Liliana - Mitríková Olívia RRC Hydrorock
Dívčí formace děti (2) zobrazit

Dívčí formace děti (2)

zavřít
  • 1. Pixie TŠ Twist Říčany
  • 2. Jungles TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • 1. Mystique TASK Silueta Praha
  • 2. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 3. Double Trouble Elvis Jihlava
  • 4. Turn it up Nart Dance School
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • 1. Falcon girls Sokol Pražský
  • 2. Madonna Ladies TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (2) zobrazit

Malé formace děti (2)

zavřít
  • 1. Dream it up Nart Dance School
  • 2. Blue Flames TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (5) zobrazit

Malé formace junior (5)

zavřít
  • 1. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Starlet Elvis Jihlava
  • 3. Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • 4. Smiles K-rock dance, z.s.
  • 5. Brilliant TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (3) zobrazit

Malé formace senior (3)

zavřít
  • Shake it up! Nart Dance School
  • Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
Junior formace zobrazit

Junior formace

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící


zobrazit všechny galerie