Zpět na kalendář

ZRUŠENO - Mistrovství ČR

27. 11. 2021 Dražice CUP

Soutěže typu A, Zrušeno
Benátky nad Jizerou Senior formace Quatro - pohárová soutěž

Kategorie

Nominační

Děti
Dívčí formace senior

Titulární

Žáci
Junioři
B
A
Boogie woogie

Pohárová

Duo Girls
Duo Ladies
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti (6) zobrazit

Děti (6)

zavřít
  • Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
  • Majerčík Matej - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
  • Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
  • Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
  • Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
  • Zápotocký Kryštof - Rámová Eliška RnR Alpha
Žáci (7) zobrazit

Žáci (7)

zavřít
  • Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • Leshchinskiy Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
  • Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
  • Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
Junioři (10) zobrazit

Junioři (10)

zavřít
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Pán Jáchym - Březinová Viktorie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Drlík Lukáš - Staňková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
B (4) zobrazit

B (4)

zavřít
  • Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
  • Karas Šimon - Bystřická Laura Sokol Pražský
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
A (5) zobrazit

A (5)

zavřít
  • Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • Michalička Karel - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Jakubec Jiří - Dvořáková Marie TASK Silueta Praha
  • Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
Boogie woogie (1) zobrazit

Boogie woogie (1)

zavřít
  • Cheranov Maksym - Kushnerevych Hanna TASK Silueta Praha
Duo Girls (15) zobrazit

Duo Girls (15)

zavřít
  • Bondoa Berill - Džerengová Eliška RRC Športujsnami
  • Horváth Réka - Ružičková Kristína RRC Športujsnami
  • Bystrianska Eva - Prepelicová Stela ŠK Crazyrock Detva
  • Jančíková Tereza - Krajčiová Lujza ŠK Crazyrock Detva
  • Vacíková Eliška - Káninská Amálie TASK Silueta Praha
  • Burkoňová Valerie - Šmejkalová Kamila TASK Silueta Praha
  • Spěšná Andrea - Vrbová Alžběta RockTeens - Hradec Králové
  • Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
  • Novotná Eliška - Dvorská Bára TŠ Twist Říčany
  • Bulantseva Nikol - Poláková Nela TŠ Twist Říčany
  • Lénarová Olívia Mia - Sabóová Barbora ŠK Crazyrock Detva
  • Bírová Anna - Petrovitsová Viktória RRC Športujsnami
  • Melíšková Michaela - Ashcroft Sára RRC Hydrorock
  • Németh Marianna - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • Šteflová Viola - Lédlová Eliška Nart Dance School
Duo Ladies (9) zobrazit

Duo Ladies (9)

zavřít
  • Týčová Nikola - Burkoňová Amálie TASK Silueta Praha
  • Šimonková Barbora - Popperová Magdaléna TASK Silueta Praha
  • Kratochvílová Vanesa - Cagášková Ingrid TASK Silueta Praha
  • Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • Bláhová Anna - Bílková Kateřina TŠ Twist Říčany
  • Maršálková Anna - Ciporanová Dagmar TŠ Twist Říčany
  • Miková Liliana - Mitríková Olívia RRC Hydrorock
  • Jahelková Eliška - Vopálenská Nikol Nart Dance School
  • Chlapcová Adéla - Grajcarová Dominika SZTŠ
Dívčí formace senior (3) zobrazit

Dívčí formace senior (3)

zavřít
  • KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Falcon girls Sokol Pražský
  • Madonna Ladies TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (15) zobrazit

Malé formace děti (15)

zavřít
  • Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Hakuna matata TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Robin Hood RRC Športujsnami
  • Falcon kids Sokol Pražský
  • Dream it up Nart Dance School
  • Sparkles TASK Silueta Praha
  • Koťata TŠ Twist Říčany
  • Colors TŠ Twist Říčany
  • Stars TŠ Twist Říčany
  • Mickey TŠ Twist Říčany
  • Stronger TŠ Twist Říčany
  • Blue Flames TŠ Twist Říčany
  • Pixie TŠ Twist Říčany
  • Hydrorock - Jungle Dance RRC Hydrorock
  • Daisy. TASK Silueta Praha
Malé formace junior (14) zobrazit

Malé formace junior (14)

zavřít
  • Cookies Club RNR Marko
  • Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • Smiles K-rock dance, z.s.
  • Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Skittles Elvis Jihlava
  • Starlet Elvis Jihlava
  • CON CALMAS TŠ Twist Říčany
  • Brilliant TŠ Twist Říčany
  • MJ TŠ Twist Říčany
  • Crazy Girls ŠK Crazyrock Detva
  • OMeGa RnR Alpha
  • Hydrorock - Dancing Spiders RRC Hydrorock
  • Turn it up Nart Dance School
Malé formace senior (5) zobrazit

Malé formace senior (5)

zavřít
  • Angels TASK Silueta Praha
  • Orange is the new black TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Shake it up! Nart Dance School
  • FORCE ONE TŠ Twist Říčany
  • Hydrorock Ladies RRC Hydrorock


zobrazit všechny galerie