Zpět na kalendář

Mistrovství ČR

27. 11. 2021 Dražice CUP

Soutěže typu A
Benátky nad Jizerou Senior formace Quatro - pohárová soutěž

Kategorie

Nominační

Děti
Dívčí formace senior

Titulární

Žáci
Junioři
B
A
Boogie woogie

Pohárová

Duo Girls
Duo Ladies
Malé formace děti
Malé formace junior

Soutěžící

Děti (5) zobrazit

Děti (5)

zavřít
  • Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
  • Majerčík Matej - Plačková Jr. Barbora RRC Športujsnami
  • Hadaš Stanislav - Vacková Eliška Sokol Pražský
  • Jakubík David - Paunič Máša Sokol Pražský
  • Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
Žáci (8) zobrazit

Žáci (8)

zavřít
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • Leshchinskiy Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
Junioři (9) zobrazit

Junioři (9)

zavřít
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Pán Jáchym - Březinová Viktorie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Drlík Lukáš - Staňková Natálie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
B (3) zobrazit

B (3)

zavřít
  • Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
  • Karas Šimon - Bystřická Laura Sokol Pražský
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
A (3) zobrazit

A (3)

zavřít
  • Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • Michalička Karel - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina KOLB Dance VSK FTVS Praha
Boogie woogie zobrazit

Boogie woogie

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Duo Girls (3) zobrazit

Duo Girls (3)

zavřít
  • Bondoa Berill - Džerengová Eliška RRC Športujsnami
  • Németh Marianna - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • Horváth Réka - Ružičková Kristína RRC Športujsnami
Duo Ladies zobrazit

Duo Ladies

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (3) zobrazit

Malé formace děti (3)

zavřít
  • Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Hakuna matata TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Robin Hood RRC Športujsnami
Malé formace junior (4) zobrazit

Malé formace junior (4)

zavřít
  • Cookies Club RNR Marko
  • Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • Smiles K-rock dance, z.s.


zobrazit všechny galerie