Zpět na kalendář

White CUP

06. 11. 2021 Radvanice

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
B
A
Duo Girls
Duo Ladies
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti (3) zobrazit

Děti (3)

zavřít
  • 1. Kerek Matúš - Pastírová Natália RRC Športujsnami
  • 2. Černý Zbyšek - Szábó Lili Sokol Pražský
  • 3. Mareš David - Paunič Máša Sokol Pražský
Žáci (10) zobrazit

Žáci (10)

zavřít
  • 1. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 2. Jurík Lukáš - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 3. Valachy Matej - Nagyová Natália RRC Hydrorock
  • 4. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 5. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • 6. Leshchinskiy Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
  • 7. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • 8. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • 9. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 10. Boškovič Lukáš - Tulejová Stela RRC Hydrorock
Junioři (5) zobrazit

Junioři (5)

zavřít
  • 1. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • 2. Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • 3. Teslík Filip - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
  • 4. Soukup Ondřej - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • 5. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
B zobrazit

B

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
A zobrazit

A

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Duo Girls (10) zobrazit

Duo Girls (10)

zavřít
  • 1. Bondoa Berill - Džerengová Eliška RRC Športujsnami
  • 2. Jančíková Tereza - Krajčiová Lujza ŠK Crazyrock Detva
  • 3. Horváth Réka - Ružičková Kristína RRC Športujsnami
  • 4. Novotná Eliška - Dvorská Bára TŠ Twist Říčany
  • 5. Németh Marianna - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 6. Melíšková Michaela - Ashcroft Sára RRC Hydrorock
  • 7. Burkoňová Valerie - Šmejkalová Kamila TASK Silueta Praha
  • 8. Veselá Karolína - Románková Viktorie TŠ Twist Říčany
  • 9. Vacíková Eliška - Káninská Amálie TASK Silueta Praha
  • 10. Spěšná Andrea - Vrbová Alžběta RockTeens - Hradec Králové
Duo Ladies (6) zobrazit

Duo Ladies (6)

zavřít
  • 1. Týčová Nikola - Burkoňová Amálie TASK Silueta Praha
  • 2. Maršálková Anna - Ciporanová Dagmar TŠ Twist Říčany
  • 3. Bolková Anna - Perná Eliška RockTeens - Hradec Králové
  • 4. Šimonková Barbora - Popperová Magdaléna TASK Silueta Praha
  • 5. Lainerová Marie - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • 6. Miková Liliana - Mitríková Olívia RRC Hydrorock
Malé formace děti (7) zobrazit

Malé formace děti (7)

zavřít
  • 1. Stronger TŠ Twist Říčany
  • 2. Robin Hood RRC Športujsnami
  • 3. Hydrorock - Jungle Dance RRC Hydrorock
  • 4. Dream it up Nart Dance School
  • 5. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 6. Hakuna matata TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 7. Mickey TŠ Twist Říčany
Malé formace junior (8) zobrazit

Malé formace junior (8)

zavřít
  • 1. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
  • 2. MJ TŠ Twist Říčany
  • 3. Hydrorock - Dancing Spiders RRC Hydrorock
  • 4. Skittles Elvis Jihlava
  • 5. Starlet Elvis Jihlava
  • 6. Čerešničky TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 7. Cookies Club RNR Marko
  • 8. Delta-Ró RnR Alpha
Malé formace senior (4) zobrazit

Malé formace senior (4)

zavřít
  • 1. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 2. FORCE ONE TŠ Twist Říčany
  • 3. Orange is the new black TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 4. Shake it up! Nart Dance School


zobrazit všechny galerie