Zpět na kalendář

Cena TŠ Twist Říčany

12. 09. 2020 Říčany

Soutěže typu A

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Junior formace

Soutěžící

Děti (3) zobrazit

Děti (3)

zavřít
  • 1. Leshchinskiy Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
  • 2. Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • 3. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
Žáci (6) zobrazit

Žáci (6)

zavřít
  • 1. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 2. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 3. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 4. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 5. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • 6. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
Junioři (3) zobrazit

Junioři (3)

zavřít
  • 1. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • 2. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 3. Soukup Ondřej - Jechová Tereza Sokol Pražský
C (1) zobrazit

C (1)

zavřít
  • 1. Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
Duo Girls (4) zobrazit

Duo Girls (4)

zavřít
  • 1. Homolová Petra - Hartmanová Sofie Elvis Jihlava
  • 2. Šteflová Viola - Lédlová Eliška Nart Dance School
  • 3. Dvořáková Adéla - Packová Barbora Elvis Jihlava
  • 4. Vopálenská Nikol - Jahelková Eliška Nart Dance School
Duo Ladies (4) zobrazit

Duo Ladies (4)

zavřít
  • 1. Týčová Nikola - Burkoňová Amálie TASK Silueta Praha
  • 2. Bohatá Zuzana - Březnová Barbora Nart Dance School
  • 3. Lainerová Marie - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • 4. Kiselicová Jana - Kohoutová Karolína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Dívčí formace děti (5) zobrazit

Dívčí formace děti (5)

zavřít
  • 1. Stronger TŠ Twist Říčany
  • 2. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 3. ARTEMISS Club RNR Marko
  • 4. Pixie TŠ Twist Říčany
  • 5. Colors TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (2) zobrazit

Dívčí formace junior (2)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Mystique TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior zobrazit

Dívčí formace senior

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Malé formace děti (4) zobrazit

Malé formace děti (4)

zavřít
  • 1. Falcon kids Sokol Pražský
  • 2. Dream it up Nart Dance School
  • 3. Delta-Ró RnR Alpha
  • 4. Daisy. TASK Silueta Praha
Malé formace junior (5) zobrazit

Malé formace junior (5)

zavřít
  • 1. Turn it up Nart Dance School
  • 2. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
  • 3. Cookies Club RNR Marko
  • 4. Brilliant TŠ Twist Říčany
  • 5. Tau-Mý RnR Alpha
Malé formace senior (2) zobrazit

Malé formace senior (2)

zavřít
  • 1. Shake it up! Nart Dance School
  • 2. FORCE ONE TŠ Twist Říčany
Junior formace (1) zobrazit

Junior formace (1)

zavřít
  • 1. Twister TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie