Zpět na kalendář

ZMĚNA - Pohár starosty města Říčany

21. 11. 2020 Říčany

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže
20. ročník soutěže

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior
Junior formace

Soutěžící

Děti (6) zobrazit

Děti (6)

zavřít
  • Fišer Antonín - Papiežová Laura Club RNR Marko
  • Bošnjak Adam - Šikolová Viktorie Elvis Jihlava
  • Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • Abdulajev Michail - Kyzivátová Adéla K-rock dance, z.s.
  • Leshchinskiy Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
  • Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
Žáci (14) zobrazit

Žáci (14)

zavřít
  • Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
  • Fišer Vojtěch - Machová Elisha Club RNR Marko
  • Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • Anderle Matyáš - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • Pán Jáchym - Březinová Viktorie KOLB Dance VSK FTVS Praha
Junioři (5) zobrazit

Junioři (5)

zavřít
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • Soukup Ondřej - Jechová Tereza Sokol Pražský
  • Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
C (2) zobrazit

C (2)

zavřít
  • Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • Vodička Marek - Kasalová Klára TJ Sokol Říčany a Radošovice
Duo Girls (5) zobrazit

Duo Girls (5)

zavřít
  • Homolová Petra - Hartmanová Sofie Elvis Jihlava
  • Dvořáková Adéla - Packová Barbora Elvis Jihlava
  • Vopálenská Nikol - Jahelková Eliška Nart Dance School
  • Šteflová Viola - Lédlová Eliška Nart Dance School
  • Perná Eliška - Bolková Anna RockTeens - Hradec Králové
Duo Ladies (4) zobrazit

Duo Ladies (4)

zavřít
  • Musilová Eliška - Hartmanová Stella Elvis Jihlava
  • Bohatá Zuzana - Březnová Barbora Nart Dance School
  • Lainerová Marie - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • Pichovcová Adéla - Cibulková Barbora TJ Sokol Říčany a Radošovice
Dívčí formace děti (6) zobrazit

Dívčí formace děti (6)

zavřít
  • ARTEMISS Club RNR Marko
  • Jungles TŠ Twist Říčany
  • Colors TŠ Twist Říčany
  • Pixie TŠ Twist Říčany
  • Stronger TŠ Twist Říčany
  • Lvíčata TJ Sokol Říčany a Radošovice
Dívčí formace junior (1) zobrazit

Dívčí formace junior (1)

zavřít
  • Madonna TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • Falcon girls Sokol Pražský
  • KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (4) zobrazit

Malé formace děti (4)

zavřít
  • Delta-Ró RnR Alpha
  • Dream it up Nart Dance School
  • Falcon kids Sokol Pražský
  • Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace junior (12) zobrazit

Malé formace junior (12)

zavřít
  • Cookies Club RNR Marko
  • CON CALMAS TŠ Twist Říčany
  • Brilliant TŠ Twist Říčany
  • Starlet Elvis Jihlava
  • Skittles Elvis Jihlava
  • Tau-Mý RnR Alpha
  • OMeGa RnR Alpha
  • Turn it up Nart Dance School
  • Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • Smiles K-rock dance, z.s.
  • Step by step! RockTeens - Hradec Králové
  • Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace senior (2) zobrazit

Malé formace senior (2)

zavřít
  • FORCE ONE TŠ Twist Říčany
  • Shake it up! Nart Dance School
Junior formace (1) zobrazit

Junior formace (1)

zavřít
  • Twister TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie