Zpět na kalendář

Vlaštovka

30. 11. 2019 Praha

Vlaštovka
Kategorie DUO GIRLS a DUO LADIES

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Dívčí formace - smíšený věk

Soutěžící

Děti (4) zobrazit

Děti (4)

zavřít
  • 1. Marek Tomáš - Suzan Barbora Club RNR Marko
  • 2. Boškovič Lukáš - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
  • 3. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • 4. Mráz Jonáš - Nagyová Natália RRC Hydrorock
Žáci (7) zobrazit

Žáci (7)

zavřít
  • 1. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 2. Grinč Viliam - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • 3. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 4. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 5. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
  • 6. Valášek Filip - Kubečková Natálie SK Náchod
  • 7. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
Junioři (2) zobrazit

Junioři (2)

zavřít
  • 1. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 2. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
Duo Girls (13) zobrazit

Duo Girls (13)

zavřít
  • 1. Perná Eliška - Bolková Anna RockTeens - Hradec Králové
  • 2. Horváth Réka - Szépesiová Viktória RRC Športujsnami
  • 3. Kremnická Nikol - Tulejová Stela RRC Hydrorock
  • 4. Bondoa Berill - Džerengová Eliška RRC Športujsnami
  • 5. Vopálenská Nikol - Jahelková Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Černáková Tamara - Galganová Michaela VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 7. Vácová Anežka - Zavoralová Babeta TASK Silueta Praha
  • 8. Bendová Tereza - Zelenková Adéla RnR Alpha
  • 9. Rojková Aneta - Lysoňková Veronika TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 10. Horáková Veronika - Špačková Michaela SK Náchod
  • 11. Levrincová Johana - Dědičová Lucie TASK Silueta Praha
  • 12. Rybová Vivien - Rybová Liane TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 13. Bzirská Anna - Kaizrová Mariana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
Duo Ladies (12) zobrazit

Duo Ladies (12)

zavřít
  • 1. Březnová Barbora - Bohatá Zuzana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Risová Barbora - Hlinková Alžběta RnR Alpha
  • 3. Halászová Martina - Kačmářová Gabriela TASK Silueta Praha
  • 4. Braná Žaneta - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 5. Hýblerová Petra - Kyselová Michaela RnR Alpha
  • 6. Stachurová Veronika - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
  • 7. Kiselicová Jana - Kohoutová Karolína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 8. Rákosníková Barbora - Myslivečková Natálie TASK Silueta Praha
  • 9. Bláhová Anna - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 10. Čárska Lea - Hrabovcová Linda VŠK FTVŠ UK Lafranconi Bratislava
  • 11. Majerová Monika - Rokosová Lucie TASK Silueta Praha
  • 12. Balvínová Elen - Maršounová Jana RockTeens - Hradec Králové
Dívčí formace děti (3) zobrazit

Dívčí formace děti (3)

zavřít
  • 1. .Babies TŠ Twist Říčany
  • 2. Daisy TASK Silueta Praha
  • 3. Colors TŠ Twist Říčany
Dívčí formace - smíšený věk (3) zobrazit

Dívčí formace - smíšený věk (3)

zavřít
  • 1. Delta-Ró RnR Alpha
  • 2. Pixie TŠ Twist Říčany
  • 3. Crazy 6´s TJ Sokol Říčany a Radošovice


zobrazit všechny galerie