Zpět na kalendář

ZRUŠENO - Vlaštovka

28. 03. 2020 Praha - KC Novodvorská

Zrušeno, Vlaštovka
Náhradní termín soutěže je 20.6.2020.

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
Duo Girls
Duo Ladies
Dívčí formace děti
Dívčí formace - smíšený věk

Soutěžící

Děti (6) zobrazit

Děti (6)

zavřít
  • Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • Abdulajev Michail - Kyzivátová Adéla K-rock dance, z.s.
  • Bošnjak Adam - Šikolová Viktorie Elvis Jihlava
  • Kozlowski Patryk - Czura Maja SKT Mega Dance Zielona Gora
  • Dvořák Petr - Tvardková Nela Sokol Pražský
  • Leshchinskiy Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
Žáci (12) zobrazit

Žáci (12)

zavřít
  • Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • Singer Daniel - Kyselová Klára K-rock dance, z.s.
  • Benda Daniel - Singerová Elizabeth K-rock dance, z.s.
  • Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
Junioři (7) zobrazit

Junioři (7)

zavřít
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Holoubek Daniel - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Soukup Ondřej - Jechová Tereza Sokol Pražský
  • Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina RRC Domino TJ Sokol Jinonice
C (3) zobrazit

C (3)

zavřít
  • Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
  • Štros Ondřej - Rezková Lucie RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Fojtík Jakub - Mlejnská Kateřina TASK Silueta Praha
Duo Girls (9) zobrazit

Duo Girls (9)

zavřít
  • Homolová Petra - Hartmanová Sofie Elvis Jihlava
  • Dvořáková Adéla - Packová Barbora Elvis Jihlava
  • Cagášková Ingrid - Levrincová Johana TASK Silueta Praha
  • Kratochvílová Vanesa - Richterová Barbora TASK Silueta Praha
  • Ružičková Kristína - Benkóczky Blanca RRC Športujsnami
  • Bondoa Berill - Džerengová Eliška RRC Športujsnami
  • Perná Eliška - Bolková Anna RockTeens - Hradec Králové
  • Vopálenská Nikol - Jahelková Eliška Nart Dance School
  • Šteflová Viola - Lédlová Eliška Nart Dance School
Duo Ladies (13) zobrazit

Duo Ladies (13)

zavřít
  • Hýblerová Petra - Kyselová Michaela RnR Alpha
  • Risová Barbora - Hlinková Alžběta RnR Alpha
  • Týčová Nikola - Burkoňová Amálie TASK Silueta Praha
  • Majerová Monika - Rokosová Lucie TASK Silueta Praha
  • Rákosníková Barbora - Myslivečková Natálie TASK Silueta Praha
  • Horváth Réka - Szépesiová Viktória RRC Športujsnami
  • Kiselicová Jana - Kohoutová Karolína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Herinková Pavlína - Hofmanová Adéla RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Bzirská Anna - Kaizrová Mariana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Lainerová Marie - Suchánková Lucie Sokol Pražský
  • Lysoňková Veronika - Rojková Aneta RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Bláhová Anna - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • Provazníková Karolína - Bílková Kateřina TŠ Twist Říčany
Dívčí formace děti (2) zobrazit

Dívčí formace děti (2)

zavřít
  • Pixie TŠ Twist Říčany
  • Lvíčata TJ Sokol Říčany a Radošovice
Dívčí formace - smíšený věk (3) zobrazit

Dívčí formace - smíšený věk (3)

zavřít
  • Delta-Ró RnR Alpha
  • Tau-Mý RnR Alpha
  • Crazy 6´s TJ Sokol Říčany a Radošovice


zobrazit všechny galerie