Zpět na kalendář

Black CUP, Mistrovtví ČR Kat. B

30. 05. 2020 Dolní Břežany, Na Vršku 290

Soutěže typu A

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
C
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Titulární

B

Pohárová

Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti (4) zobrazit

Děti (4)

zavřít
  • Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • Dvořák Petr - Tvardková Nela Sokol Pražský
  • Leshchinskiy Matvej - Suzan Barbora Sokol Pražský
Žáci (11) zobrazit

Žáci (11)

zavřít
  • Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Klubal Matyáš - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
Junioři (4) zobrazit

Junioři (4)

zavřít
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • Soukup Ondřej - Jechová Tereza Sokol Pražský
C (1) zobrazit

C (1)

zavřít
  • Staněk Tomáš - Staňková Sofie Club RNR Marko
B (2) zobrazit

B (2)

zavřít
  • Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
  • Karas Šimon - Bystřická Laura Sokol Pražský
A (2) zobrazit

A (2)

zavřít
  • Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
Dívčí formace děti zobrazit

Dívčí formace děti

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Dívčí formace junior zobrazit

Dívčí formace junior

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Dívčí formace senior (1) zobrazit

Dívčí formace senior (1)

zavřít
  • Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (4) zobrazit

Malé formace děti (4)

zavřít
  • Musical Storm RRC Športujsnami
  • SPEED RRC Športujsnami
  • Falcon kids Sokol Pražský
  • Delta-Ró RnR Alpha
Malé formace junior (4) zobrazit

Malé formace junior (4)

zavřít
  • Tau-Mý RnR Alpha
  • Skittles Elvis Jihlava
  • Starlet Elvis Jihlava
  • Step by step! RockTeens - Hradec Králové
Malé formace senior (2) zobrazit

Malé formace senior (2)

zavřít
  • Sigma RnR Alpha
  • Shake it up! Nart Dance School


zobrazit všechny galerie