Zpět na kalendář

Královéhradecký CUP

14. 09. 2019 Hradec Králové - Hala Montas

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže
Kategorie DUO Girls, DUO Ladies - přihlášky na rokenrolhk@seznam.cz

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
Duo Girls
Duo Ladies
Malé formace děti
Malé formace junior

Soutěžící

Děti (5) zobrazit

Děti (5)

zavřít
  • 1. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 2. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 3. Vavřena Tomáš - Valášková Kristýna SK Náchod
  • 4. Boškovič Lukáš - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
  • 5. Abdulajev Michail - Kyzivátová Adéla K-rock dance, z.s.
Žáci (7) zobrazit

Žáci (7)

zavřít
  • 1. Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 2. Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 4. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 5. Valášek Filip - Kubečková Natálie SK Náchod
  • 6. Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
  • 7. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
Junioři (10) zobrazit

Junioři (10)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 3. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 4. Patek Moritz - Koprivová Radka Hot Rock Dancers Pandorf
  • 5. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 6. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 7. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 8. Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 9. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • 10. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
C (2) zobrazit

C (2)

zavřít
  • 1. Štros Ondřej - Rezková Lucie RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 2. Musil Jaroslav - Musilová Veronika T.J. Sokol Brno - Královo Pole
Duo Girls (7) zobrazit

Duo Girls (7)

zavřít
  • 1. Vopálenská Nikol - Jahelková Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Vácová Anežka - Zavoralová Babeta TASK Silueta Praha
  • 3. Perná Eliška - Bolková Anna RockTeens - Hradec Králové
  • 4. Homolová Petra - Hartmanová Sofie Elvis Jihlava
  • 5. Horáková Veronika - Špačková Michaela SK Náchod
  • 6. Rojková Aneta - Lysoňková Veronika TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 7. Rybová Vivien - Rybová Liane TJ Sokol Říčany a Radošovice
Duo Ladies (4) zobrazit

Duo Ladies (4)

zavřít
  • 1. Týčová Nikola - Burkoňová Amálie TASK Silueta Praha
  • 2. Kiselicová Jana - Kohoutová Karolína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 3. Lukášová Lucie - Jarolímková Hedvika SK Náchod
  • 4. Balvínová Elen - Maršounová Jana RockTeens - Hradec Králové
Malé formace děti (5) zobrazit

Malé formace děti (5)

zavřít
  • 1. Mláďata Club RNR Marko
  • 2. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Starlet Elvis Jihlava
  • 4. Smiles K-rock dance, z.s.
  • 5. Koťata. Club RNR Marko
Malé formace junior (6) zobrazit

Malé formace junior (6)

zavřít
  • 1. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Skittles Elvis Jihlava
  • 3. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 5. Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • 6. Step by step! RockTeens - Hradec Králové


zobrazit všechny galerie