Zpět na kalendář

Pohár starosty města Říčany

19. 10. 2019 Říčany

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
Dívčí formace děti
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace

Pohárová

C
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti (14) zobrazit

Děti (14)

zavřít
  • 1. Siusta Feliks - Modrzejewska Maja SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 2. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 3. Sadowski Dawid - Kalicińska Adrianna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 5. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • 6. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • 7. Kozlowski Patryk - Czura Maja SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 8. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 9. Boškovič Lukáš - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
  • 10. Valachy Matej - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • 11. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • 12. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • 13. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • 14. Marek Tomáš - Suzan Barbora Club RNR Marko
Žáci (18) zobrazit

Žáci (18)

zavřít
  • 1. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 2. Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 3. Bartkiewicz Maciej - Drozd Oleksandra SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 5. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 6. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 7. Jurík Lukáš - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 8. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 9. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 10. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 11. Francisty Patrik - Baumanová Barbora ŠK Crazyrock Detva
  • 12. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
  • 13. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 14. Valášek Filip - Kubečková Natálie SK Náchod
  • 15. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 16. Anderle Matyáš - Jiráková Vanesa TŠ Twist Říčany
  • 17. Lošonský Dominik - Szabóová Kristína RRC Športujsnami
  • 18. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
Junioři (9) zobrazit

Junioři (9)

zavřít
  • 1. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 4. Patek Moritz - Koprivová Radka Hot Rock Dancers Pandorf
  • 5. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 6. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • 7. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 8. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 9. Holoubek Daniel - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
C (3) zobrazit

C (3)

zavřít
  • 1. Lalík Miroslav - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
  • 2. Baňas Rasťo - Grajcarova Dominika RRC Športujsnami
  • 3. Musil Jaroslav - Musilová Veronika T.J. Sokol Brno - Královo Pole
Dívčí formace děti (5) zobrazit

Dívčí formace děti (5)

zavřít
  • 1. .Babies TŠ Twist Říčany
  • 2. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 3. Pixie TŠ Twist Říčany
  • 4. Daisy TASK Silueta Praha
  • 5. Colors TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (5) zobrazit

Dívčí formace junior (5)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 3. XENA TŠ Twist Říčany
  • 4. Mystique TASK Silueta Praha
  • 5. Diamonds TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior (3) zobrazit

Dívčí formace senior (3)

zavřít
  • 1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Angels TASK Silueta Praha
  • 3. Shake it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (11) zobrazit

Malé formace děti (11)

zavřít
  • 1. Starlet Elvis Jihlava
  • 2. Mláďata Club RNR Marko
  • 3. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 5. Bad Reputation RRC Hydrorock
  • 6. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Smiles K-rock dance, z.s.
  • 8. Falcon kids Sokol Pražský
  • 9. Musical Storm RRC Športujsnami
  • 10. Beyond RnR Alpha
  • 11. Koťata. Club RNR Marko
Malé formace junior (8) zobrazit

Malé formace junior (8)

zavřít
  • 1. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
  • 2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Cookies Club RNR Marko
  • 5. Goldies TŠ Twist Říčany
  • 6. Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • 7. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 8. Brilliant TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (4) zobrazit

Malé formace senior (4)

zavřít
  • 1. FORCE ONE TŠ Twist Říčany
  • 2. Flop TASK Silueta Praha
  • 3. Sigma RnR Alpha
  • 4. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
Junior formace (2) zobrazit

Junior formace (2)

zavřít
  • 1. Twister TŠ Twist Říčany
  • 2. Candyman ČSAR


zobrazit všechny galerie