Zpět na kalendář

White Cup

09. 11. 2019 Radvanice

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže
DUO Girls, DUO Ladies

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
B

Pohárová

C
A
Duo Girls
Duo Ladies
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti (7) zobrazit

Děti (7)

zavřít
  • 1. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 2. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • 3. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 4. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 5. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • 6. Marek Tomáš - Suzan Barbora Club RNR Marko
  • 7. Vavřena Tomáš - Valášková Kristýna SK Náchod
Žáci (12) zobrazit

Žáci (12)

zavřít
  • 1. Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • 2. Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 3. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 4. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 5. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 6. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 7. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 8. Valášek Filip - Kubečková Natálie SK Náchod
  • 9. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 10. Szymczykiewicz Grzegorz - Jarosz Pola KS Podwawelski
  • 11. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
  • 12. Soukup Ondřej - Jechová Tereza Sokol Pražský
Junioři (5) zobrazit

Junioři (5)

zavřít
  • 1. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 4. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • 5. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
C (1) zobrazit

C (1)

zavřít
  • 1. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
B zobrazit

B

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
A zobrazit

A

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Duo Girls (7) zobrazit

Duo Girls (7)

zavřít
  • 1. Vopálenská Nikol - Jahelková Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Perná Eliška - Bolková Anna RockTeens - Hradec Králové
  • 3. Homolová Petra - Hartmanová Sofie Elvis Jihlava
  • 4. Horáková Veronika - Špačková Michaela SK Náchod
  • 5. Dvořáková Adéla - Packová Barbora Elvis Jihlava
  • 6. Bzirská Anna - Kaizrová Mariana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 7. Rojková Aneta - Lysoňková Veronika TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
Duo Ladies (9) zobrazit

Duo Ladies (9)

zavřít
  • 1. Štěrbová Lenka - Krošláková Ema TASK Silueta Praha
  • 2. Březnová Barbora - Bohatá Zuzana KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Risová Barbora - Hlinková Alžběta RnR Alpha
  • 4. Týčová Nikola - Burkoňová Amálie TASK Silueta Praha
  • 5. Bölönyi Boróka - Cinková Alžběta TASK Silueta Praha
  • 6. Hýblerová Petra - Kyselová Michaela RnR Alpha
  • 7. Kiselicová Jana - Kohoutová Karolína RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 8. Herinková Pavlína - Hofmanová Adéla RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 9. Lukášová Lucie - Jarolímková Hedvika SK Náchod
Malé formace děti (8) zobrazit

Malé formace děti (8)

zavřít
  • 1. Starlet Elvis Jihlava
  • 2. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Mláďata Club RNR Marko
  • 4. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 5. Beyond RnR Alpha
  • 6. Falcon kids Sokol Pražský
  • 7. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Delta-Ró RnR Alpha
Malé formace junior (4) zobrazit

Malé formace junior (4)

zavřít
  • 1. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Skittles Elvis Jihlava
  • 3. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Step by step! RockTeens - Hradec Králové
Malé formace senior (2) zobrazit

Malé formace senior (2)

zavřít
  • 1. Flop TASK Silueta Praha
  • 2. Sigma RnR Alpha


zobrazit všechny galerie