Zpět na kalendář

Podzimní pohár Sokola Jinonice

16. 11. 2019 Praha

Soutěže typu A

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace

Pohárová

Junioři
C
A
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti (9) zobrazit

Děti (9)

zavřít
  • 1. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 2. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 3. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 4. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • 5. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • 6. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • 7. Boškovič Lukáš - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
  • 8. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • 9. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
Žáci (17) zobrazit

Žáci (17)

zavřít
  • 1. Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 2. Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Jurík Lukáš - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 4. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 5. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 6. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 7. Soukup Ondřej - Jechová Tereza Sokol Pražský
  • 8. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 9. Cser Botond - Jahn Emma Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 10. Grinč Viliam - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • 11. Pán Jáchym - Březinová Viktorie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 12. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 13. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 14. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 15. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 16. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
  • 17. Lošonský Dominik - Szabóová Kristína RRC Športujsnami
Junioři (10) zobrazit

Junioři (10)

zavřít
  • 1. Dombóvári Bálint - Cselédi Lili Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 2. Gubián Ádám - Karvalics Rebeka Galaxy RRC
  • 3. Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • 5. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 6. Asbóth Barnabás - Kontics Otília Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 7. Holoubek Daniel - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
  • 8. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 9. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 10. Molnár Adrián - Badics Hanna Galaxy RRC
C (3) zobrazit

C (3)

zavřít
  • 1. Lakics Zoltán - Lakicsné Haramia Nikolett Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 2. Baňas Rasťo - Grajcarova Dominika RRC Športujsnami
  • 3. Musil Jaroslav - Musilová Veronika T.J. Sokol Brno - Královo Pole
A (2) zobrazit

A (2)

zavřít
  • 1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 2. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
Dívčí formace děti (5) zobrazit

Dívčí formace děti (5)

zavřít
  • 1. .Babies TŠ Twist Říčany
  • 2. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 3. Daisy TASK Silueta Praha
  • 4. Colors TŠ Twist Říčany
  • 5. Pixie TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (5) zobrazit

Dívčí formace junior (5)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Mystique TASK Silueta Praha
  • 3. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 4. XENA TŠ Twist Říčany
  • 5. Diamonds TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • 1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Shake it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (9) zobrazit

Malé formace děti (9)

zavřít
  • 1. Starlet Elvis Jihlava
  • 2. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Mláďata Club RNR Marko
  • 4. Beyond RnR Alpha
  • 5. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 6. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Falcon kids Sokol Pražský
  • 8. Delta-Ró RnR Alpha
  • 9. Koťata. Club RNR Marko
Malé formace junior (11) zobrazit

Malé formace junior (11)

zavřít
  • 1. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
  • 2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Skittles Elvis Jihlava
  • 4. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Goldies TŠ Twist Říčany
  • 6. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 7. ROSSZCSONTOK Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 8. Step by step! RockTeens - Hradec Králové
  • 9. HUN - Hatosok Galaxy RRC
  • 10. Örömbubik Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 11. Tau-Mý RnR Alpha
Malé formace senior (6) zobrazit

Malé formace senior (6)

zavřít
  • 1. Dumás - Team Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 2. FORCE ONE TŠ Twist Říčany
  • 3. Flop TASK Silueta Praha
  • 4. Celli Manók Rocky-Dilly Acrobatik Rock & Roll Club
  • 5. Sigma RnR Alpha
  • 6. Srdcařky RnR Club Václava Batisty
Junior formace (2) zobrazit

Junior formace (2)

zavřít
  • 1. Twister TŠ Twist Říčany
  • 2. Candyman ČSAR


zobrazit všechny galerie