Zpět na kalendář

Velká cena Sokola

02. 11. 2019 Černošice

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže, Nepotvrzeno

Kategorie

Pohárová

Děti
B
A
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
Dívčí formace junior

Soutěžící

Děti (8) zobrazit

Děti (8)

zavřít
  • Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Marek Tomáš - Suzan Barbora Club RNR Marko
  • Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
Žáci (13) zobrazit

Žáci (13)

zavřít
  • Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • Anderle Matyáš - Jiráková Vanesa TŠ Twist Říčany
  • Klubal Matyáš - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
  • Soukup Ondřej - Jechová Tereza Sokol Pražský
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
Junioři (9) zobrazit

Junioři (9)

zavřít
  • Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Holoubek Daniel - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
  • Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • Špejtek Marek - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
B (3) zobrazit

B (3)

zavřít
  • Švihlík Jakub - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
A (1) zobrazit

A (1)

zavřít
  • Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
Dívčí formace děti zobrazit

Dívčí formace děti

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Dívčí formace junior (2) zobrazit

Dívčí formace junior (2)

zavřít
  • Falcon luckies Sokol Pražský
  • Diamonds TASK Silueta Praha
Malé formace děti (5) zobrazit

Malé formace děti (5)

zavřít
  • Smiles K-rock dance, z.s.
  • Mláďata Club RNR Marko
  • Koťata. Club RNR Marko
  • Falcon kids Sokol Pražský
  • Starlet Elvis Jihlava
Malé formace junior (7) zobrazit

Malé formace junior (7)

zavřít
  • Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • CON CALMAS TŠ Twist Říčany
  • Brilliant TŠ Twist Říčany
  • Goldies TŠ Twist Říčany
  • Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Cookies Club RNR Marko
  • Skittles Elvis Jihlava
Malé formace senior (2) zobrazit

Malé formace senior (2)

zavřít
  • Sigma RnR Alpha
  • FORCE ONE TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie