Zpět na kalendář

Velká cena Sokola

02. 11. 2019 Černošice

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Pohárová

Děti
B
A
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
Dívčí formace junior

Soutěžící

Děti (7) zobrazit

Děti (7)

zavřít
  • 1. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 2. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 3. Marek Tomáš - Suzan Barbora Club RNR Marko
  • 4. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • 5. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • 6. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • 7. Vavřena Tomáš - Valášková Kristýna SK Náchod
Žáci (12) zobrazit

Žáci (12)

zavřít
  • 1. Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 2. Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 4. Loibner Christoph - Riedl Carmen Rockfever Wien
  • 5. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 6. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 7. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 8. Soukup Ondřej - Jechová Tereza Sokol Pražský
  • 9. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 10. Valášek Filip - Kubečková Natálie SK Náchod
  • 11. Pán Jáchym - Březinová Viktorie KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 12. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
Junioři (7) zobrazit

Junioři (7)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 3. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 4. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 5. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • 6. Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
B zobrazit

B

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
A (1) zobrazit

A (1)

zavřít
  • 1. Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
Dívčí formace děti (4) zobrazit

Dívčí formace děti (4)

zavřít
  • 1. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 2. Daisy TASK Silueta Praha
  • 3. Colors TŠ Twist Říčany
  • 4. Pixie TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 3. Mystique TASK Silueta Praha
  • 4. XENA TŠ Twist Říčany
Malé formace děti (5) zobrazit

Malé formace děti (5)

zavřít
  • 1. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Starlet Elvis Jihlava
  • 3. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 4. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Falcon kids Sokol Pražský
Malé formace junior (8) zobrazit

Malé formace junior (8)

zavřít
  • 1. CON CALMAS TŠ Twist Říčany
  • 2. Skittles Elvis Jihlava
  • 3. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 6. Brilliant TŠ Twist Říčany
  • 7. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 8. Goldies TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (3) zobrazit

Malé formace senior (3)

zavřít
  • 1. FORCE ONE TŠ Twist Říčany
  • 2. Flop TASK Silueta Praha
  • 3. Srdcařky RnR Club Václava Batisty


zobrazit všechny galerie