Zpět na kalendář

Dražice CUP

30. 03. 2019 Benátky nad Jizerou

Soutěže typu A
Kategorie DUO Girls (0-12 let) + DUO Ladies (11 a více let) - přihlášky zasílejte na: kolbdance@gmail.com

Kategorie

Nominační

Žáci
Junioři
B
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Pohárová

Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Žáci (24) zobrazit

Žáci (24)

zavřít
  • 1. Baranowski Mateusz - Glab Nikola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 2. Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Frotte Titouan - Geoffray Jennyline Move Dance
  • 4. Bartkiewicz Maciej - Drozd Oleksandra SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 6. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 7. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 8. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 9. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 10. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 11. Lille-Palette Raphael - Fernandes Maé Move Dance
  • 12. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 13. Francisty Patrik - Baumanová Barbora ŠK Crazyrock Detva
  • 14. Jurík Lukáš - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 15. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 16. Holuša David - Švihlíková Sára KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 17. Witkowski Oliwier - Zdrzalik Nikola Empire RnR Dance School IRELAND
  • 18. Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 19. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 20. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 21. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 22. Fišer Vojtěch - Macková Linda Club RNR Marko
  • 23. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
  • 24. Walther Laurin - Saxer Selina DAMO Winterthur
Junioři (10) zobrazit

Junioři (10)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 4. Ludkiewicz Kamil - Kobylanska Marika SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 6. Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
  • 7. Morozov Dmytro - Krakowiak Natalia SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 8. Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
  • 9. Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 10. Florjancic Nino - Tribelhorn Tamara DAMO Winterthur
B (3) zobrazit

B (3)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
  • 2. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Švihlík Jakub - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
A (5) zobrazit

A (5)

zavřít
  • 1. Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
  • 2. Prediger Tomáš - Dostálová Radka ČSAR
  • 3. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 4. Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
  • 5. Michalička Karel - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Mystique TASK Silueta Praha
  • 3. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 4. Diamonds TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior (3) zobrazit

Dívčí formace senior (3)

zavřít
  • 1. Angels TASK Silueta Praha
  • 2. Shake it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. DAMO Sistrers DAMO Winterthur
Malé formace děti (10) zobrazit

Malé formace děti (10)

zavřít
  • 1. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Starlet Elvis Jihlava
  • 4. Minions in action RRC Športujsnami
  • 5. SPEED RRC Športujsnami
  • 6. Smiles K-rock dance, z.s.
  • 8. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 9. Delta-Ró RnR Alpha
  • 10. Falcon kids Sokol Pražský
  • 11. Crazy Girls ŠK Crazyrock Detva
Malé formace junior (8) zobrazit

Malé formace junior (8)

zavřít
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Skittles Elvis Jihlava
  • 3. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Cookies Club RNR Marko
  • 5. Baby Bombe Move Dance
  • 6. Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • 7. Step by step! RockTeens - Hradec Králové
  • 8. Beyond RnR Alpha
Malé formace senior (4) zobrazit

Malé formace senior (4)

zavřít
  • 1. FORCE ONE TŠ Twist Říčany
  • 2. Flop TASK Silueta Praha
  • 3. Six on the Beach Move Dance
  • 4. Srdcařky RnR Club Václava Batisty


zobrazit všechny galerie