Zpět na kalendář

Jarní cena TŠ Twist

27. 04. 2019 Říčany

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
B
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace

Pohárová

Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti (12) zobrazit

Děti (12)

zavřít
  • 1. Łotocki Hubert - Mazur Kinga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 2. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 3. Sadowski Dawid - Kalicińska Adrianna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 5. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • 6. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • 7. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • 8. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 9. Marek Tomáš - Suzan Barbora Club RNR Marko
  • 10. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • 11. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • 12. Fišer Antonín - Marková Elizabeth Club RNR Marko
Žáci (14) zobrazit

Žáci (14)

zavřít
  • 1. Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 2. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 3. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 4. Zuskin Silver - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • 5. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 6. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 7. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 8. Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
  • 9. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 10. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 11. Fišer Vojtěch - Macková Linda Club RNR Marko
  • 12. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
  • 13. Anderle Matyáš - Jiráková Vanesa TŠ Twist Říčany
  • 14. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
Junioři (11) zobrazit

Junioři (11)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 4. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 5. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 6. Patek Moritz - Koprivová Radka Hot Rock Dancers Pandorf
  • 7. Špejtek Marek - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 8. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 9. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • 10. Dvořák Daniel - Březnová Tereza KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 11. Holoubek Daniel - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
B (3) zobrazit

B (3)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
  • 2. Švihlík Jakub - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
Dívčí formace děti (4) zobrazit

Dívčí formace děti (4)

zavřít
  • 1. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 2. .Babies TŠ Twist Říčany
  • 3. Colors TŠ Twist Říčany
  • 4. Pixie TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Mystique TASK Silueta Praha
  • 3. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 4. XENA TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior (2) zobrazit

Dívčí formace senior (2)

zavřít
  • 1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Shake it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (13) zobrazit

Malé formace děti (13)

zavřít
  • 1. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Bad Reputation RRC Hydrorock
  • 4. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 5. SPEED RRC Športujsnami
  • 6. Beyond Kids RnR Alpha
  • 7. WEL WEL Dobeln Children RRC Welwel
  • 8. Mláďata Club RNR Marko
  • 9. Smiles K-rock dance, z.s.
  • 10. Minions in action RRC Športujsnami
  • 11. Starlet Elvis Jihlava
  • 12. Falcon kids Sokol Pražský
  • 13. Daisy. TASK Silueta Praha
Malé formace junior (11) zobrazit

Malé formace junior (11)

zavřít
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Skittles Elvis Jihlava
  • 4. Flip TASK Silueta Praha
  • 5. Cookies Club RNR Marko
  • 6. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 7. Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • 8. Goldies TŠ Twist Říčany
  • 9. Iris TŠ Twist Říčany
  • 10. Step by step! RockTeens - Hradec Králové
  • 11. WEL WEL Dobeln Girls RRC Welwel
Malé formace senior (4) zobrazit

Malé formace senior (4)

zavřít
  • 1. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 2. FORCE ONE TŠ Twist Říčany
  • 3. Sigma RnR Alpha
  • 4. Flop TASK Silueta Praha
Junior formace (2) zobrazit

Junior formace (2)

zavřít
  • 1. Candyman ČSAR
  • 2. Twister TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie