Zpět na kalendář

Mistrovství ČR - Black CUP

08. 06. 2019 Praha

Soutěže typu A
Informations about competition (English) - Tel: +420 608 956 649

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
C
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Titulární

B
Boogie woogie

Pohárová

Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti (22) zobrazit

Děti (22)

zavřít
  • 1. Skrzypulec Antoni - Janik Zuzanna KS Podwawelski
  • 2. Vincze Viktor - Sümeghy Vivien 4 Muskétás SE
  • 3. Zselinszky Pór - Zalán-Ekler Ágnes DanceCode
  • 4. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 5. Łotocki Hubert - Mazur Kinga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 6. Peto Róbert - Keresztes Csenge Black Bunny RRC
  • 7. Siusta Feliks - Modrzejewska Maja SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 8. Németh Hunor Dénes - Varga Ramóna Linda Black Bunny RRC
  • 9. Sadowski Dawid - Kalicińska Adrianna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 10. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 11. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • 12. Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • 13. Valachy Matej - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • 14. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 15. Boškovič Lukáš - Kizeková Laura Maria RRC Hydrorock
  • 16. Marek Tomáš - Suzan Barbora Club RNR Marko
  • 17. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 18. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • 19. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • 20. Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • 21. Fišer Antonín - Marková Elizabeth Club RNR Marko
  • 22. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
Žáci (32) zobrazit

Žáci (32)

zavřít
  • 1. Bartha Balázs - Keszeg Petra 4 Muskétás SE
  • 2. Papp Dávid - Kittlinger Hanna 4 Muskétás SE
  • 3. Nágy Balázs - Nagy-Végvári Lilien Island Rock Csepel TSE
  • 4. Juhász Tamás - Veres Aliz RÓK And Roll SE
  • 5. Gwiazda Mateusz - Wądko Maria KS Podwawelski
  • 6. Péter Ákos - Babai Blanka Black Bunny RRC
  • 7. Loibner Christoph - Riedl Carmen Rockfever Wien
  • 8. Horváth András - Batka Réka Pink Panthers SE
  • 9. Kolb Maxim - Baštová Vendula KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 10. Bartkiewicz Maciej - Drozd Oleksandra SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 11. Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • 12. Siusta Tytus - Tokar Kaja SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 13. Bąk Mikołaj - Bogaty Magdalena KS Podwawelski
  • 14. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 15. Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 16. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 17. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 18. Francisty Patrik - Baumanová Barbora ŠK Crazyrock Detva
  • 19. Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
  • 21. Soukup Ondřej - Jechová Tereza Sokol Pražský
  • 22. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 23. Zając Jakub - Gnat Aleksandra KS Podwawelski
  • 24. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TJ Sokol Říčany a Radošovice
  • 25. Zuskin Silver - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • 26. Jurík Lukáš - Rapčanová Nina ŠK Crazyrock Detva
  • 27. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 28. Valášek Filip - Kubečková Natálie SK Náchod
  • 29. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • 31. Szymczykiewicz Grzegorz - Jarosz Pola KS Podwawelski
  • 33. Fišer Vojtěch - Macková Linda Club RNR Marko
  • 33. Anderle Matyáš - Jiráková Vanesa TŠ Twist Říčany
  • 41. Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
Junioři (15) zobrazit

Junioři (15)

zavřít
  • 1. Kovács Kornél - Mercs Gréta Tornádó Hungary Sport kft
  • 2. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 4. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 5. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 6. Juhász Olivér - Németh Zorka Dorka Galaxy RRC
  • 7. Bršel Sebastián - Tomaszová Viktoria ŠK Crazyrock Detva
  • 8. Patek Moritz - Koprivová Radka Hot Rock Dancers Pandorf
  • 9. Špejtek Marek - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 10. Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 11. Lainer Štěpán - Křížová Monika Sokol Pražský
  • 12. Plebański Franciszek - Gnat Barbara KS Podwawelski
  • 13. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 14. Hortobágyi Dávid - Wetzl Enikő B-Cool Dance Team SE. Elnök
  • 15. Holoubek Daniel - Vomlelová Marie TŠ Twist Říčany
C (4) zobrazit

C (4)

zavřít
  • 1. Czanik László - Poncz Zsófia RÓK And Roll SE
  • 2. Baňas Rasťo - Grajcarova Dominika RRC Športujsnami
  • 3. Urbánek Jiří - Urbánková Marcela SK Náchod
  • 4. Sühs Bastian - Raulic Hannah Rockfever Wien
B (3) zobrazit

B (3)

zavřít
  • 1. Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
  • 2. Švihlík Jakub - Marková Johanka KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Bašta Václav - Volfová Eliška KOLB Dance VSK FTVS Praha
A (4) zobrazit

A (4)

zavřít
  • 1. Chvátal Jakub - Rohanová Kateřina TJ Sokol Kampa Praha
  • 1. Michalička Karel - Pastrňáková Karolína KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • 4. Prediger Tomáš - Dostálová Radka ČSAR
Boogie woogie (6) zobrazit

Boogie woogie (6)

zavřít
  • 1. Luščan Samuel - Koutenská Renáta Charlie Dance Group
  • 2. Cheranov Maksym - Kushnerevych Hanna TASK Silueta Praha
  • 3. Kiel Marvin - Zvelebilová Kristýna TASK Silueta Praha
  • 4. Leeb Dominik - Bauer Lisa Dance & Relax
  • 5. Ihnatiev Ihor - Hurenko Anastasiia Rock Dance Studio
  • 6. Leeb Günter - Leeb Marion Dance & Relax
Dívčí formace děti (5) zobrazit

Dívčí formace děti (5)

zavřít
  • 1. Sparties 4 Muskétás SE
  • 2. .Babies TŠ Twist Říčany
  • 3. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 4. Colors TŠ Twist Říčany
  • 5. Pixie TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (7) zobrazit

Dívčí formace junior (7)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Origo 4 Muskétás SE
  • 3. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 4. Mystique TASK Silueta Praha
  • 5. XENA TŠ Twist Říčany
  • 6. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 7. Harry Potter SKT Mega Dance Zielona Gora
Dívčí formace senior (4) zobrazit

Dívčí formace senior (4)

zavřít
  • 1. KOLB Dance KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Angels TASK Silueta Praha
  • 3. Falcon girls Sokol Pražský
  • 4. Shake it up KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace děti (14) zobrazit

Malé formace děti (14)

zavřít
  • 1. Supreme 4 Muskétás SE
  • 2. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Starlet Elvis Jihlava
  • 4. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Beyond Kids RnR Alpha
  • 6. SPEED RRC Športujsnami
  • 7. Bad Reputation RRC Hydrorock
  • 8. Minions in action RRC Športujsnami
  • 9. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 10. Falcon kids Sokol Pražský
  • 11. Smiles K-rock dance, z.s.
  • 12. Daisy. TASK Silueta Praha
  • 13. Delta-Ró RnR Alpha
  • 14. Koťata. Club RNR Marko
Malé formace junior (13) zobrazit

Malé formace junior (13)

zavřít
  • 1. Xtreme 4 Muskétás SE
  • 2. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 3. Skittles Elvis Jihlava
  • 4. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Chilies 4 Muskétás SE
  • 6. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 7. Cookies Club RNR Marko
  • 8. Brilliance Black Bunny RRC
  • 9. Crazy´s K-rock dance, z.s.
  • 10. Step by step! RockTeens - Hradec Králové
  • 11. Iris TŠ Twist Říčany
  • 12. Beyond RnR Alpha
  • 13. WEL WEL Dobeln Girls RRC Welwel
Malé formace senior (9) zobrazit

Malé formace senior (9)

zavřít
  • 1. All Stars 4 Muskétás SE
  • 2. FORCE ONE TŠ Twist Říčany
  • 3. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 4. My Turn 4 Muskétás SE
  • 5. Flop TASK Silueta Praha
  • 6. Sigma RnR Alpha
  • 7. Friction KS Podwawelski
  • 8. Showtime 4 Muskétás SE
  • 9. Srdcařky RnR Club Václava Batisty


zobrazit všechny galerie