Zpět na kalendář

Mistrovství ČR - Black CUP

08. 06. 2019 Praha

Soutěže typu A

Kategorie

Nominační

Děti
Žáci
Junioři
C
A
Dívčí formace junior
Dívčí formace senior

Titulární

B
Boogie woogie

Pohárová

Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Soutěžící

Děti (12) zobrazit

Děti (12)

zavřít
  • Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • Marek Tomáš - Suzan Barbora Club RNR Marko
  • Fišer Antonín - Marková Elizabeth Club RNR Marko
  • Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • Hlubuček Ondřej - Randulová Johana TŠ Twist Říčany
  • Hes Denis - Tajbrová Miriam KP - Praha
  • Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
Žáci (12) zobrazit

Žáci (12)

zavřít
  • Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • Fišer Vojtěch - Macková Linda Club RNR Marko
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • Anderle Matyáš - Jiráková Vanesa TŠ Twist Říčany
  • Gaudník Dominik - Petrášková Johana Club RNR Marko
Junioři (6) zobrazit

Junioři (6)

zavřít
  • Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
  • Špejtek Marek - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
C (1) zobrazit

C (1)

zavřít
  • Baňas Rasťo - Grajcarova Dominika RRC Športujsnami
B (1) zobrazit

B (1)

zavřít
  • Sláma Lukáš - Vanišová Petra Sokol Pražský
A (2) zobrazit

A (2)

zavřít
  • Divoký Marek - Richtrová Lenka Sokol Pražský
  • Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
Boogie woogie zobrazit

Boogie woogie

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Dívčí formace děti (3) zobrazit

Dívčí formace děti (3)

zavřít
  • Jungles TŠ Twist Říčany
  • .Babies TŠ Twist Říčany
  • Colors TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (3) zobrazit

Dívčí formace junior (3)

zavřít
  • Falcon luckies Sokol Pražský
  • Madonna TŠ Twist Říčany
  • XENA TŠ Twist Říčany
Dívčí formace senior (1) zobrazit

Dívčí formace senior (1)

zavřít
  • Angels TASK Silueta Praha
Malé formace děti (7) zobrazit

Malé formace děti (7)

zavřít
  • Falcon kids Sokol Pražský
  • Starlet Elvis Jihlava
  • Mláďata Club RNR Marko
  • Minions in action RRC Športujsnami
  • SPEED RRC Športujsnami
  • Delta-Ró RnR Alpha
  • Smiles K-rock dance, z.s.
Malé formace junior (7) zobrazit

Malé formace junior (7)

zavřít
  • Step by step! RockTeens - Hradec Králové
  • Skittles Elvis Jihlava
  • Beyond RnR Alpha
  • Cookies Club RNR Marko
  • Iris TŠ Twist Říčany
  • Goldies TŠ Twist Říčany
  • Crazy´s K-rock dance, z.s.
Malé formace senior (2) zobrazit

Malé formace senior (2)

zavřít
  • Sigma RnR Alpha
  • FORCE ONE TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie