Zpět na kalendář

PP Sokola Jinonice

17. 11. 2018 Praha

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Pohárová

Děti
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
B
Dívčí formace junior
Junior formace

Soutěžící

Děti (9) zobrazit

Děti (9)

zavřít
  • 1. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 2. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 3. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • 4. Hodossy Ádám Kende - Plevíková Ela RRC Športujsnami
  • 5. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • 6. Jech Šimon - Lukavská Kateřina TASK Silueta Praha
  • 7. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • 8. Fišer Antonín - Marková Elizabeth Club RNR Marko
  • 9. Vavřena Tomáš - Šulcová Hana SK Náchod
Žáci (16) zobrazit

Žáci (16)

zavřít
  • 1. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 2. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
  • 3. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 4. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 5. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 6. Staněk Tomáš - Bringlerová Nela Club RNR Marko
  • 7. Zuskin Silver - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • 8. Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
  • 9. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 10. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 11. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 12. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 13. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 14. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 15. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 16. Valášek Filip - Kubečková Natálie SK Náchod
Junioři (7) zobrazit

Junioři (7)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 4. Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
  • 5. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
  • 6. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 7. Patek Moritz - Koprivová Radka Hot Rock Dancers Pandorf
C zobrazit

C

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
B zobrazit

B

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
Dívčí formace děti (3) zobrazit

Dívčí formace děti (3)

zavřít
  • 1. Stars TŠ Twist Říčany
  • 2. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 3. .Babies TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (3) zobrazit

Dívčí formace junior (3)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 3. Flames TASK Silueta Praha
Malé formace děti (11) zobrazit

Malé formace děti (11)

zavřít
  • 1. Goldies TŠ Twist Říčany
  • 2. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 3. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Starlet Elvis Jihlava
  • 6. GHOSTBUSTERS / RRC Hydrorock RRC Hydrorock
  • 7. Minions in action RRC Športujsnami
  • 8. SPEED RRC Športujsnami
  • 9. Mláďata Club RNR Marko
  • 10. Daisy. TASK Silueta Praha
  • 11. Smiles K-rock dance, z.s.
Malé formace junior (11) zobrazit

Malé formace junior (11)

zavřít
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Dance power TASK Silueta Praha
  • 3. ReBelky ReBels Team Trutnov
  • 4. Skittles Elvis Jihlava
  • 5. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 6. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 7. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 8. Cookies Club RNR Marko
  • 9. Iris TŠ Twist Říčany
  • 10. Gentles SK Náchod
  • 11. Crazy´s K-rock dance, z.s.
Malé formace senior (6) zobrazit

Malé formace senior (6)

zavřít
  • 1. Angels TASK Silueta Praha
  • 2. Shadows TASK Silueta Praha
  • 3. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
  • 4. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 5. Sigma RnR Alpha
  • 6. Delicious TASK Silueta Praha
Junior formace (2) zobrazit

Junior formace (2)

zavřít
  • 1. Twister TŠ Twist Říčany
  • 2. Amadeus RRC Domino TJ Sokol Jinonice


zobrazit všechny galerie