Významné úspěchy

Pravidla a řády Zápisy z jednání Metodika
Historie Úspěchy

2015

MS - DFS Angels 1. místo

2014

ME - A Lukáš Fürst - Alžběta Slámová 2. místo
MS - DFJ
Mystique 2. místo
ME - DFS Angels 1. místo

2013

ME - DFS Falcon Girls 2. místo
  Angels 3. místo

2012

ME - A Horák Vítězslav - Chudomská Sandra 1. místo
MS - DFJ Madonna 1. místo
  Mystique 2. místo
MS - A Horák Vítězslav - Chudomská Sandra 3. místo
MS - DFS Falcon Girls 1. místo

2011

ME - DFS Falcon Girls - Sokol Pražský 1. místo
  Kolb Dance - Kolb Dance VSK FTVS Praha 3. místo
ME - FJ Kolb Dancing - Kolb Dance VSK FTVS Praha 1. místo
ME - DFJ Mystique - TaSK Silueta Praha 1. místo
  Fresh - TaSK Silueta Praha 3. místo
MS - FJ Kolb Dancing - Kolb dance VSK FTVS Praha 2. místo
MS - DFJ Mystique - TaSK Silueta Praha 1. místo
  Fresh - TaSK Silueta Praha 3. místo
MS - DFS Falcon Girls - Sokol Pražský 1. místo
  Kolb Dance - Kolb Dance VSK FTVS Praha 2. místo

2010

ME - DFJ Mystique - TaSK Silueta Praha 1. místo
ME - DFJ Tequilas - TŠ Twist TJ. Sokol Říčany a Radošovice 2. místo
MS - FJ Kolb Dance junior - Kolb Dance VSK FTVS Praha 2. místo
MS - DFJ Tequilas - TŠ Twist TJ. Sokol Říčany a Radošovice 1. místo
MS - A Horák Vítězslav - Chudomská Sandra 3. místo

2009

MS - DFS Kolb Dance VSK FTVS Praha 1. místo
  Falcon Girls - Sokol Pražský 2. místo
MS - DFJ CZE Tequilas - TŠ Twist TJ. Sokol Říčany a Radošovice 1. místo
  Mystique - TaSK Silueta Praha 2. místo

2008

MS - DFS Falcon Girls - Sokol Pražský 1. místo

2007

ME - A SUI Horák Vítězslav - Chudomská Sandra 2. místo
MS - DFS SUI Magic - TaSK Silueta Praha 2. místo
MS - DFJ SUI Angels - TaSK Silueta Praha 3. místo

2006

ME - A HR Horák Vítězslav - Chudomská Sandra 3. místo
MS - A SUI Horák Vítězslav - Chudomská Sandra 3. místo
MS - DFS SUI Magic - TaSK Silueta Praha 1. místo

2005

ME - Žáci AUT Kejklíček David - Šemberová Barbora 1. místo

2002

MS - A GER Kolb Roman - Fialová Kateřina 1. místo

2002

MS - A GER Kolb Roman - Fialová Kateřina 1. místo

2001

MS - A SUI Kolb Roman - Fialová Kateřina 1. místo

2000

ME - A AUT Adamec Zdeněk - Hilgerová Markéta 2. místo

1999

ME - A GER Kolb Roman - Mašínová Gabriela 2. místo
  Věrčák Radek - Fialová Kateřina 3. místo

1996

ME - A E Kordač Petr - Kordačová Zuzana 1. místo
MS - A GER Kolb Roman - Večeřová Michaela 1. místo

1995

ME - A GER Kolb Roman - Večeřová Michaela 2. místo
MS - A SUI Kolb Roman - Večeřová Michaela 1. místo
MS - Junior SUI Věrčák Radek - Hilgerová Markéta 1. místo

1994

MS - A SVK Kolb Roman - Večeřová Michaela 1. místo
MS - Junior FR Věrčák Radek - Hilgerová Markéta 1. místo

1993

ME - Žáci, B SVK Klimeš Alexander - Heráňová Veronika 2. místo
ME - Junior SVK Věrčák Radek - Hilgerová Markéta 2. místo
MS - A SUI Kolb Roman - Večeřová Michaela 3. místo

1991

MS - Žáci, B Věrčák Radek - Hilgerová Markéta 3. místo