Zpět na kalendář

White CUP

27. 10. 2018 Radvanice, okres Trutnov

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže
+ KATEGORIE DUO GIRLS

Kategorie

Pohárová

Děti
C
A
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
B

Soutěžící

Děti (12) zobrazit

Děti (12)

zavřít
  • Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • Valachy Matej - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • Vavřena Tomáš - Šulcová Hana SK Náchod
  • Skrzypulec Antoni - Wądko Maria KS Podwawelski
  • Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • Zaluski Jakub - Kasinska Helena SKT Mega Dance Zielona Gora
  • Barkowiak Wojtek - Gacek Oleksandra SKT Mega Dance Zielona Gora
  • Łotocki Hubert - Mazur Kinga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • Sadowski Dawid - Kalicińska Adrianna SKT Mega Dance Zielona Gora
Žáci (23) zobrazit

Žáci (23)

zavřít
  • Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
  • Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • Zuskin Silver - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • Grinč Viliam - Grinčová Viktória RRC Hydrorock
  • Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
  • Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • Valášek Filip - Kubečková Natálie SK Náchod
  • Soukup Ondřej - Jechová Tereza RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • Bąk Mikołaj - Bogaty Magdalena KS Podwawelski
  • Gzyl Tomasz - Bąkowska Alicja KS Podwawelski
  • Baranowski Mateusz - Glab Nikola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • Skrszyczewski Igor - Gmerek Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
  • Bartkowiak Maciej - Drozd Ola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
Junioři (10) zobrazit

Junioři (10)

zavřít
  • Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • Špejtek Marek - Machovcová Anna Elvis Jihlava
  • Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
  • Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
  • Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
  • Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Michalski Krzysztof - Antoniewicz Wiktoria KS Podwawelski
C zobrazit

C

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
B (3) zobrazit

B (3)

zavřít
  • Menšík Tomáš - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
  • Szpulecki Bartosz - Kręgiel Natalia KS Podwawelski
  • Řezníček Filip - Kordíková Veronika KOLB Dance VSK FTVS Praha
A (3) zobrazit

A (3)

zavřít
  • Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
  • Jakubec Jiří - Dvořáková Marie TASK Silueta Praha
  • Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
Malé formace děti (8) zobrazit

Malé formace děti (8)

zavřít
  • Sparkles TASK Silueta Praha
  • Starlet Elvis Jihlava
  • Goldies TŠ Twist Říčany
  • GHOSTBUSTERS / RRC Hydrorock RRC Hydrorock
  • Step by step! RockTeens - Hradec Králové
  • Daisy. TASK Silueta Praha
  • Alfíčata RnR Alpha
  • Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace junior (9) zobrazit

Malé formace junior (9)

zavřít
  • Skittles Elvis Jihlava
  • ReBelky ReBels Team Trutnov
  • Iris TŠ Twist Říčany
  • Tigers RockTeens - Hradec Králové
  • Falcon luckies Sokol Pražský
  • Diamonds TASK Silueta Praha
  • Gentles SK Náchod
  • Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
Malé formace senior (4) zobrazit

Malé formace senior (4)

zavřít
  • Elements Elvis Jihlava
  • Sigma RnR Alpha
  • Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • Czech Ladies TŠ Twist Říčany


zobrazit všechny galerie