Zpět na kalendář

White CUP

27. 10. 2018 Radvanice, okres Trutnov

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže
+ KATEGORIE DUO GIRLS

Kategorie

Pohárová

Děti
C
A
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Žáci
Junioři
B

Soutěžící

Děti (10) zobrazit

Děti (10)

zavřít
  • 1. Skrzypulec Antoni - Wądko Maria KS Podwawelski
  • 2. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 3. Łotocki Hubert - Mazur Kinga SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. Sadowski Dawid - Kalicińska Adrianna SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 5. Zaluski Jakub - Kasinska Helena SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 6. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 7. Gál Adam - Belkovics Bernadett RRC Športujsnami
  • 8. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • 9. Barkowiak Wojtek - Gacek Oleksandra SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 10. Vavřena Tomáš - Šulcová Hana SK Náchod
Žáci (17) zobrazit

Žáci (17)

zavřít
  • 1. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 2. Mróz Tomasz - Czapik Jagoda KS Podwawelski
  • 3. Baranowski Mateusz - Glab Nikola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 4. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
  • 5. Skrszyczewski Igor - Gmerek Wiktoria SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 6. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 7. Bartkowiak Maciej - Drozd Ola SKT Mega Dance Zielona Gora
  • 8. Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 9. Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
  • 10. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 11. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 12. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 13. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 14. Soukup Ondřej - Jechová Tereza RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 15. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 16. Valášek Filip - Kubečková Natálie SK Náchod
  • 17. Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
Junioři (7) zobrazit

Junioři (7)

zavřít
  • 1. Zadák Richard - Horská Valérie Sokol Pražský
  • 2. Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
  • 3. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 4. Menšík Daniel - Šedová Nela Elvis Jihlava
  • 5. Michalski Krzysztof - Antoniewicz Wiktoria KS Podwawelski
  • 6. Špejtek Marek - Machovcová Anna Elvis Jihlava
  • 7. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
C zobrazit

C

zavřít
  • V této kategorii nebyli nalezeni žádní soutěžící
B (1) zobrazit

B (1)

zavřít
  • 1. Menšík Tomáš - Žahourková Kateřina Elvis Jihlava
A (2) zobrazit

A (2)

zavřít
  • 1. Prokop jun. Vilibald - Mašková Lucie Elvis Jihlava
  • 2. Koupil Vojtěch - Mašková Viktorie TASK Silueta Praha
Malé formace děti (5) zobrazit

Malé formace děti (5)

zavřít
  • 1. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Starlet Elvis Jihlava
  • 3. GHOSTBUSTERS / RRC Hydrorock RRC Hydrorock
  • 4. Daisy. TASK Silueta Praha
  • 5. Alfíčata RnR Alpha
Malé formace junior (7) zobrazit

Malé formace junior (7)

zavřít
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. ReBelky ReBels Team Trutnov
  • 3. Skittles Elvis Jihlava
  • 4. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 5. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 6. Gentles SK Náchod
  • 7. Tigers RockTeens - Hradec Králové
Malé formace senior (4) zobrazit

Malé formace senior (4)

zavřít
  • 1. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 2. Sigma RnR Alpha
  • 3. Elements Elvis Jihlava
  • 4. Delicious TASK Silueta Praha


zobrazit všechny galerie