Zpět na kalendář

Pohár starosty města Říčany

13. 10. 2018 Říčany

Ostatní domácí a mezinárodní soutěže

Kategorie

Pohárová

Děti
Žáci
Junioři
C
Dívčí formace děti
Malé formace děti
Malé formace junior
Malé formace senior

Nominační

Dívčí formace junior
Dívčí formace senior
Junior formace

Soutěžící

Děti (9) zobrazit

Děti (9)

zavřít
  • 1. Leshchinskiy Matvej - Zelenková Karolina Sokol Pražský
  • 2. Solnař Adam - Rosická Valentýna Sokol Pražský
  • 3. Holoubek Antonín - Strnadová Adéla TŠ Twist Říčany
  • 4. Valachy Matej - Čermáková Adelka RRC Hydrorock
  • 5. Fišer Antonín - Marková Elizabeth Club RNR Marko
  • 6. Batók Lukáš - Holoubková Lucie TŠ Twist Říčany
  • 7. Rubin Šimon - Horská Andrea Sokol Pražský
  • 8. Németh Krištof - Németh Marianna RRC Športujsnami
  • 9. Vavřena Tomáš - Šulcová Hana SK Náchod
Žáci (20) zobrazit

Žáci (20)

zavřít
  • 1. Schlögl Jan - Karbanová Zuzana TASK Silueta Praha
  • 2. Borl Filip - Kvapilová Rozálie TŠ Twist Říčany
  • 3. Šimek Vojtěch - Bláhová Anna TŠ Twist Říčany
  • 4. Stachura Patrik - Stachurová Veronika RRC Hydrorock
  • 5. Šandera Filip - Kloudová Gabriela Elvis Jihlava
  • 6. Křivonoska Marek - Braná Žaneta Club RNR Marko
  • 7. Vrabec Jakub - Bartha Lili KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 8. Klubal Matyáš - Titzová Amálie TŠ Twist Říčany
  • 9. Firszt Tomáš - Rojková Aneta TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 10. Dub Lukáš - Bartoňová Michaela RnR Alpha
  • 11. Rákovický Patrik - Rákovická Viktoria RRC Športujsnami
  • 12. Kiselica Milan - Kiselicová Jana RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 13. Teslík Filip - Herenyiová Lucia RRC Hydrorock
  • 14. Zuskin Silver - Ovčíková Ema RRC Hydrorock
  • 15. Kadlec Ondřej - Procházková Lucie Elvis Jihlava
  • 16. Ševčík Matěj - Fišerová Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
  • 17. Hlubuček Jakub - Choutková Nela TŠ Twist Říčany
  • 18. Valášek Filip - Kubečková Natálie SK Náchod
  • 19. Pócs Kristián - Pócsová Nikola RRC Športujsnami
  • 20. Firszt Daniel - Nováková Kateřina TK Tornádo TJ Sokol Lázně Bohdaneč
Junioři (6) zobrazit

Junioři (6)

zavřít
  • 1. Lukeš Matěj - Šemberová Veronika TASK Silueta Praha
  • 2. Hátle Martin - Poláková Veronika TASK Silueta Praha
  • 3. Karas Šimon - Rubinová Magdalena Sokol Pražský
  • 4. Zuskin Adam - Bognerová Rebeca RRC Hydrorock
  • 5. Maňo Jaroslav - Krchová Nela RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 6. Holoubek Daniel - Mašková Eliška TŠ Twist Říčany
C (1) zobrazit

C (1)

zavřít
  • 1. Vodička Marek - Zaalová Dorothea TŠ Twist Říčany
Dívčí formace děti (3) zobrazit

Dívčí formace děti (3)

zavřít
  • 1. Stars TŠ Twist Říčany
  • 2. Jungles TŠ Twist Říčany
  • 3. .Babies TŠ Twist Říčany
Dívčí formace junior (4) zobrazit

Dívčí formace junior (4)

zavřít
  • 1. Madonna TŠ Twist Říčany
  • 2. Falcon luckies Sokol Pražský
  • 3. Minnies TŠ Twist Říčany
  • 4. Flames TASK Silueta Praha
Dívčí formace senior (1) zobrazit

Dívčí formace senior (1)

zavřít
  • 1. Falcon girls Sokol Pražský
Malé formace děti (9) zobrazit

Malé formace děti (9)

zavřít
  • 1. Goldies TŠ Twist Říčany
  • 2. Sparkles TASK Silueta Praha
  • 3. Bellas KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 4. Starlet Elvis Jihlava
  • 5. Dream it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 6. Minions in action RRC Športujsnami
  • 7. Mláďata Club RNR Marko
  • 8. SPEED RRC Športujsnami
  • 9. Daisy. TASK Silueta Praha
Malé formace junior (6) zobrazit

Malé formace junior (6)

zavřít
  • 1. Turn it up! KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 2. Skittles Elvis Jihlava
  • 3. Wild RRC Domino TJ Sokol Jinonice
  • 4. Twins KOLB Dance VSK FTVS Praha
  • 5. Diamonds TASK Silueta Praha
  • 6. Iris TŠ Twist Říčany
Malé formace senior (3) zobrazit

Malé formace senior (3)

zavřít
  • 1. Czech Ladies TŠ Twist Říčany
  • 2. Hydrorock Ladies RRC Hydrorock
  • 3. Elements Elvis Jihlava
Junior formace (2) zobrazit

Junior formace (2)

zavřít
  • 1. Twister TŠ Twist Říčany
  • 2. Amadeus RRC Domino TJ Sokol Jinonice


zobrazit všechny galerie